поліціяЗлочини та пригоди, які сталися на території Менського району з 7 по 13 листопада.

7 листопада невідома особа пошкодила віконне скло в шкільній столовій в селі Городище.
А в період часу з 10.00 до 15.00 години невідомі особи, шляхом пошкодження вікна, проникли в будинок жителя Мени та здійснили крадіжку магнітоли, тюнеру.
Також до менської лікарні за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями зверталась жителька села Блистова.
8 листопада надійшло повідомлення від менянки про те, що під час святкування дня народження її чоловіка з будинку було викрадено мобільний телефон.
Цього ж дня під час відпрацювання Менського району працівниками поліції було виявлено факт незаконної порубки сухостійного дерева породи «дуб» в лісовому масиві біля санаторію «Остреч».
9 листопада покінчив життя самогубством через повішання житель села Феськівка.
В ніч на 9 листопада невідомі особи, зірвавши замок на сараї в господарстві менянина, проникли в середину та вкрали велосипед, дві болгарки та електролобзик.
Також у ході відпрацювання Менського району працівниками поліції було розкрито крадіжку мобільного телефону в жителя Макошино, яка мала місце 2 вересня цього року. Крадієм виявився місцевий житель, який під час спільного розпиття спиртних напоїв з власником мобільного телефону скоїв крадіжку.
11 листопада сталося загорання житлового будинку в Мені. Причина пожежі встановлюється.
12 листопада сталося загорання житлового будинку в Березні. В результаті пожежі власник будинку та сусід отримали опіки. Причина пожежі встановлюється.
13 листопада було вкрадено велосипед з під’їзду менської п’ятиповерхівки.
Також до менської лікарні за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями зверталась жителька села Феськівка.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Працівниками Менського відділу поліції за минулий тиждень притягнуто до адміністративної відповідальності 49 осіб, з них 29- за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях , 4- придбання самогону, 4 – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, 6 – порушення правил реєстрації зброї, 2 – насильство в сім’ї, 1 – дрібне хуліганство, 1 – дрібна крадіжка, 1- куріння тютюнових виробів в заборонених місцях.

Коментарі закриті.