автоУряд докладає активних зусиль щодо розвитку вітчизняного автомобілебудування. Зокрема, наразі готується законопроект, спрямований на підтримку покупців вітчизняних автомобілів.

Про це в інтерв’ю 5 каналу розповів Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, повідомляє Свобода Слова з посиланням на Урядовий портал.

«Зараз відпрацьовується законопроект, згідно з яким людина, яка захоче купити вітчизняне авто, буде мати державну підтримку в вигляді коштів. Найближчим часом цей законопроект буде направлено до Уряду, а потім до Парламенту», – зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що сьогодні ситуація з імпортом автопродукції є критичною для вітчизняного автопрому.

«На жаль, імпорт в автомобільній галузі у нас перевищує усі критичні показники. Ця галузь є особливо важливою для нашої країни, враховуючи ту кількість заводів, яка у нас є – це приблизно 70 тисяч робочих місць. Тому ми будемо підтримувати тих роботодавців, які збережуть ці робочі місця», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

«Якщо ми задіємо весь комплекс наших законів, і в тому числі постанову Кабінету Міністрів, яка дає певні пільги для тих, хто створює повний виробничий цикл, то ми вийдемо на позитивну динаміку», – наголосив Юрій Бойко.

Коментарі закриті.