Уже вдруге у Березні відгомонів Покровський ярмарок. Після кількох десятиліть забуття його відроджено за ініціативи депутат районної ради директор селищного Будинку культури Василя Леоненка. Фінансову допомогу надають селищна влада і місцеві приватні підприємці.

Як і торік перед початком ярмаркування святкову літургію відслужив Благочинний храмів Менського округу, настоятель Свято-Покровської церкви Василь Дендак. Концерт духовного співу влаштувала півча церкви та деякі її прихожани.

На Співочому полі і площі Свободи, де розмістилися виставки, торгові точки, дитячі атракціони, було людно. Погода посприяла гарному і святковому настрою березнянців і гостей.

А прибули вони не лише з Мени і навколишніх сіл. На Покровський ярмарок завітали народні депутати України Олег Ляшко та Сергій Аверченко. Вітали березнянців зі святом голова районної ради Володимир Невжинський, селищний очільник Володимир Павленко та мер Мени Федір Фесюн.

…Ярмарок гуде, вирує, сміється і танцює. Шинкарочки пропонують домашнє хмільне вино і перцівочку, булькав апетитно у великому казані куліш від селищного голови. А вареники які були – самі у рот просилися!

На ярмарку вистачало різноманітного краму, можна було купити не лише полив’яного горщика, а й трактора.

Святкового настрою додавали учасники художньої самодіяльності Березни. Свою концертну програму показав народний хор районної організації ветеранів. Піснею вшановано було світлу пам’ять Героїв Радянського Союзу наших земляків Петра Лишафая, Івана Сапоненка, Андрія Опалєва та Івана Єрмоленка.

Порадували своїми виступами березнянців ансамбль духових інструментів та маленькі «Домісольки» Менської дитячої музичної школи.

У день святої Покрови українське козацтво відзначає своє свято. Сотник козаків Менщини Олександр Супрун привітав березнянців і передав найщиріші вітання від отамана Сергія Костючка. А в дарунок усім, хто прибув на ярмарок, виконав кілька козацьких пісень.

Режисером і ведучою ярмаркового дійства була Надія Янчук, яка і жартувала, і танцювала, створюючи усім гарний настрій.

Коментарі закриті.