Приєднатися до газових мереж стало простішеЗважаючи на те, що в обрахуванні вартості використаного газу останнім часом постійно відбуваються певні зміни, споживачам доводиться регулярно звертатися до Менської дільниці Щорського управління експлуатації газового господарства за консультаціями. Люди невдоволені, що доводиться витрачати час, стояти у чергах. Чи можна якось спростити цю ситуацію?

З таким питанням «Наше слово» звернулося до фахівця зі зв’язків із громадськістю ПАТ «Чернігівгаз» Наталії Свириденко.

За її словами, на сьогоднішній день споживачі газу Мени та Менського району для передачі показань лічильників газу, звірки розрахунків та отримання консультацій з питань, пов’язаних із газоспоживанням, можуть скористатися стаціонарними телефонами на номери 2-19-07 (у Мені) та 2-52-72 (у Березні).

Наразі розглядається питання про організацію передачі показань лічильників за допомогою смс-повідомлень та електронною поштою.

Очікується, що приблизно у липні цього року ПАТ «Чернігівгаз» буде підключений до єдиного кол-центру для всіх споживачів природного газу. Тобто кожен споживач газу Чернігівської області, зателефонувавши за єдиним номером, зможе отримати необхідну консультацію щодо розрахунків або передати показання лічильника.

– Також просимо слідкувати за нашими новинами, – зауважує Наталія Свириденко. – Адже незабаром на сайті ПАТ «Чернігівгаз» розпочне працювати Особистий кабінет, де після реєстрації споживачі самостійно зможуть контролювати стан розрахунків, в онлайн режимі вносити показання лічильників та здійснювати оплату за газ. Окрім цього – ставити питання або скаржитися на неправомірні дії працівників газового господарства, надавати свої пропозиції щодо покращення якості клієнтського сервісу.

Інформацію щодо ціни газу для різних категорій споживачів, норм споживання, надання послуг з газопостачання та багато іншого можна дізнатися на офіційному сайті ПАТ «Чернігівгаз».

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Solid Edge Student Edition

Download professional 3D software for free

For students interested in excelling in studying engineering, Solid Edge Student Version software delivers the industry’s most advanced CAD technology giving you the freedom to capture ideas quickly and intuitivelyPlainsman Prestigious Scholars receive an additional $10,000 to $40,000 over four years ($2,500 to $10,000 per year).Jordan Femme Pas Cher

Until that game, UA had held Pac 12 opponents to a chilling 37.hollister deutschland
Nudists even have their own groups.black timberland boots
“Make sure there’s a pick and roll in there.borse gucci outlet
de Talleyrand, vers la fin de cespour faire pencher la balance : on sait quel fut son effet.prada wallet

Cameron, who made the Pro Bowl in 2013, is expected to attract plenty of attention and a lucrative salary on the open market.cheap ray bans sunglasses
hermes handbags outlet

Мітки: ,

Коментарі закриті.