DJТретього лютого ховали Вадима Жеребило (DJ, Діджея). Нестерпно боляче було бачити дітей, котрі минулого вечора на колінах вздовж дороги зустрічали Вадима в автомобілі з написом “Вантаж 200”, а цього дня прийшли на його поховання.

В мене питання не до дітей, в мене питання до дорослих – шановні, навіщо ми живемо, заради чого? Чому вирішили, що Богом дана земля належить тільки цьому поколінню і її можна плюндрувати та нищити своєю недалекістю?

Ох, як же згноїла нашу свідомість комуністична чума! Погляньте на себе, погляньте на сусідів, знайомих. Чим вони зайняті? Тим, що будують собі хатинку, ту, що скраю, ту, що подалі від держави? А з держави намагаються лише щось взяти: хто хабаря, хто субсидію?

Під час поховання один з місцевих депутатів взявся у всьому звинувачувати Путіна. Звісно, “королева бензоколонки” отримає заслужене, свої ж на шмаття порвуть. Але хіба тільки він винен в тому, що відбувається в Україні?

В Криму і на Донбасі волали відверто: “Услышьте нас! Путин приди! Путин введи войска!” У нас, в Мені, більш завуальовано: “Деды воевали! В Союзе с Россией жилось лучше! У нас с Россией много общего! Ленин – это наша история!” І це не десь в Лугадоні, це в Мені підкидають патрони з погрозами і дають провокаційні інтерв’ю про засилля сепаратистів та п’ятих колон! Це в Мені намагаються зруйнувати важливі для життєдіяльності міста підприємства (Комунальник), це в Мені місцева самооборона звертається до обласної з проханням допомогти позбутися успішного керівника (Хомрача), це в Мені планували збудувати алею героїв тоталітаризму, це в нашому місті і районі порізали та здали в металобрухт старі й нові заводи!

Ну, і чим ми відрізняємося від відомої свині під дубом? Що ми вміємо, окрім проявляти терпіння там, де потрібно проявляти активність? І вихлюпувати невдоволення замість конструктивних дій? На який ми результат розраховуємо?
Зруйнована економіка, втрачені території, безробіття та шалене зростання цін. А тепер віддаємо останнє, найцінніше – життя наших дітей. Хто ж ми такі, навіщо і заради чого живемо?

Комунізму не буде, халяви не буде. Можна скільки завгодно волати “Путін прийди!” чи “Європа прийди!”, але доки суспільна свідомість не наповниться розумінням того, що потрібно дбати не за добробут олігархів, а за сучасну суспільно-політичну культуру, що потрібно в першу чергу будувати не власну хатинку а сучасні норми суспільних взаємовідношень та досконалу державу, ми будемо знищувати власну країну і власних дітей.

Шановні дорослі, подумайте, чи зможуть діти самі, без вас, а часто і всупереч вам захистити і збудувати успішну країну? Ті з вас, хто автобусами їздив заробляти срібники на антимайдан тоді, коли Вадим боровся за майбутнє України в полум’ї на Грушевського, подумайте, чи не на вашій совісті його та багатьох інших смерть? Це ж ви їздили підтримувати Януковича-Азарова, котрі втекли до Путіна прохати ввести війська в Україну. Не муляють вам оті зароблені 30 срібників, чи по сучасному курсу 300 гривень? І чи не соромно всім нам ходити по вулиці імені Леніна, по котрій проводжали в останній шлях Вадима? І скільки ще, в прямому й переносному сенсі, по тій вулиці відправиться на той світ наших дітей і молоді?

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In the United States, the recommended starting dose of ziprasidone is 20 mg twice daily, while in Europe it is 40 mg twice daily (Gunasekara et al, 2002)”He’s grown up a lot and it started there,” Hatley said.mulberry handbags uk
5%+ FCF yield.cheap ray bans sunglasses
Toss a few into decorative bags, or pour a handful into champagne glasses or glass bowls on the tables.prima classe alviero martini

He says a combination of operating costs and competition led to the financial struggles.hogan online
Boards should ensure that appropriate sensor and monitoring capabilities have been developed to timely capture key emerging risk exposures on their radar screen and therefore be able to exercise effective oversight” indicates Laurent Berliner, Partner at Deloitte Luxembourg.hollister frankfurt

In 1990, Belgium has had to help in the Pinochet Proceedings.michael kors uk handbags
He attended law school on the GI bill at the University of San Francisco; it was there that he met the love of his life, Vera ( Jean Palk.borse prada
cheap toms

Коментарі закриті.