Олександр Шумейко загинув від розриву мінометної міни. До минулого року він служив у Криму, міліціонером. Після приєднання півострова до Росії, він залишив службу, квартиру та з паралізованим дідусем на руках поїхав до далекої Киселівки –звідки його родове коріння. Там він придбав хату. У лютому цього року пішов добровольцем до ЗСУ. В ніч з 3 на 4 серпня 2015 року під час бою загинув у районі міста Горлівки.

Біографія Шумейко Олександра Вікторовича з сайту РДА

Рядовий військової частини 2403, народився 24 вересня 1982 року в с. Митчинка Бахмацького району Чернігівської обл., українець.

У 2000 році закінчив навчання у Киселівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

У 2007 році одружився та виїхав на проживання в АР Крим м. Щолкіно, в 2013 році розлучився. Дітей не мав.

У березні 2014 року приїхав до с. Киселівка Менського району, де проживав у помешканні дідуся. Їздив на заробітки в м. Київ, зареєстрований за місцем проживання не був.

Мобілізований 11.02.2015 року Менським РВК, направлений у м. Рівне для навчань та бойового злагодження в учбову частину.

Шумейку Олександру Вікторовичу надають військове звання «рядовий», призначають на посаду «номер обслуги протитанкового артилерійського розрахунку ІІ взводу роти вогневої підтримки» в/ч п/п В 2304.

Військова частина направлена в район м. Горлівки Донецької області для участі у бойових діях.

Шумейко Олександр Вікторович героїчно загинув 03 серпня 2015 року під час вогневого зіткнення з противником в умовах двостороннього вогневого контакту, яке тривало з 23-00 години до 23 години 50 хвилин в районі м. Горлівка.

Смерть настала від розриву 82-міліметрової міни.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Paul Como Park; Nick Johnson, SR, Lakeville North; Darin Joos, SR, Cretin Derham Hall; Eli Kelley, SR, StThe Eskimos went younger on the offensive line, with first round pick Danny Groulx making the team, along with second round pick and 22 year old University of Alberta Golden Bear David Beard.mcm backpack

“There is a huge amount of talent across a wide variety of sporting codes here in Southland, and that so many Southland athletes continue to achieve at such high levels goes to show that there are pathways and opportunities in every sport,” he said.borse alviero martini
are trying to carry it 275, but not run it out 320.mcm bag

“Most people point to the negative implications of the shrinking world the accelerating pace of change, increasing competitive pressures and challenging geopolitical matters.cheap ray bans
toms outlet

Коментарі закриті.