У Мені вшанували пам’ять Сергія Титаренка, який загинув під час АТО. Біля могили героя зібралися рідні, друзі, побратими, міські чиновники та інші, хто хотів пом’янути Сергія.

Батько Сергія Микола Титаренко розповів «Нашому слову» про життя сім’ї через чотири роки після загибелі сина.

Микола продовжує працювати водієм-далекобійником, тому вдома буває рідко. Мати Сергія живе в Чернігові, в квартирі, яку сім’я придбала на виплату від держави.

– Як тільки приїжджаю в Мену, так і починаю вити, – каже. – Все нагадує про сина. Якби не собака Бруно, з житла взагалі не виходила б.

Батько воїна вважає, що така синові була прописана доля. Адже десь за три місяці до мобілізації хлопець потрапив у ДТП. Пригадує, що улюблений фільм Сергія був «Троя» – про війну. А головний герой кінострічки був приречений на смерть.

Сина згадує дуже енергійним, позитивним, товариським. Навіть у зоні АТО, де, як писав Сергій, «погода сонячна, місцями град», він був веселим, за що його усі й любили.

Також батьки пригадують, що раніше у них двері в будинок не зачинялися, а електричний чайник на кухні працював не довше двох – трьох місяців, не витримував напруги. Адже до них чи не щодня хтось заходив на чай чи каву. Друзі Сергія часто залишалися ночувати.

– Усі молоді, загинули не у своїй війні, – каже Микола Титаренко, дивлячись на могили воїнів АТО.
Називає війну «утилізацією населення». Сергія було не відмовити від служби. «Там мої пацани», – казав хлопець. І йшов у бій першим, не ховався.

Зараз він усміхається з екрану телефона – на відео, що знімав у перервах між військовими діями. А батько ледь стримує сльози, переглядаючи відео про загиблих воїнів АТО.

– Останнім часом слабкі нерви, послухаю пару пісень – і все, починаю плакати,– розповідає Микола Титаренко. – Інколи виходжу на крильце, де курив Сергій, і здається, що він так само сидить поруч.

Мати з батьком посміхаються, коли пригадують, за яким критерієм син шукав собі дівчину:

– Сказали йому колись, що якщо у жінки порепані п’яти, то вона працьовита. І одного разу він дівчині так і сказав: «А покажи-но п’яти».

Знайти собі дружину і порадувати батьків онуками Сергій так і не встиг.

– Половини мене вже немає, – каже Микола Титаренко. – Але життя триває…

Коментарі закриті.