grechuhaknМинулого вівторка менянин Микола Гречуха познайомив шанувальників віршованого слова зі своєю поетичною збіркою «Канатоходець». Микола Андрійович – не тільки поет і художник, а й успішний підприємець. А читачам «Нашого слова» він добре відомий як автор дотепних дописів і карикатур, які регулярно з’являються на сторінках найближчої газети.

Для знайомства з автором та його творчістю у центральній районній бібліотеці зібралися вчителі та учні міської школи імені Т.Г.Шевченка, працівники бібліотеки. Микола Гречуха читав присутнім вірші, які увійшли до його збірки, а також свіжі твори, розповідав про себе та власний творчий шлях.

– Безумовно, було дуже ціка- во, – ділиться враженнями завідувач відділу обслуговування ЦРБ Юлія Грибань. – Особливо вдячно сприймала поезію в авторському читанні молодша частина аудиторії. Завдяки веселій вдачі Миколи Андрійовича та вмінню спілкуватися з публікою зустріч пройшла у дуже теплій та піднесеній атмосфері.

Як розповів присутнім сам автор, віршувати він почав завдяки випадку. Підписував листівку для дівчини і вирішив виділитися, заримувати своє привітання. Вийшло не одразу, але завдяки терпінню та прагненню самовдосконалення Микола Гречуха розвивався як поет, а тепер і книгу видав.

У збірці «Канатоходець» – не тільки серйозні вірші про життя. У книзі є і лірика, і гумор і епіграми, присвячені близьким та знайомим людям. І для словничка-жартівничка місце знайшлося. Микола Андрійович сам проілюстрував книгу.

Автор подарував центральній бібліотечній системі 50 примірників «Канатоходця» – для центральної районної бібліотеки та філій у селах нашого району.

Коментарі закриті.