буревій5На адресу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковника служби цивільного захисту Олександра Борискіна надійшов лист від  завідуючої фельдшерсько-акушерським  пунктом  в   с. Бігач  Менського району Валентини Пичкуренко, яка від імені всіх медичних працівників висловлює щиру подяку за участь Менських рятувальників у проведенні заходів з ліквідації наслідків негоди.

Шановний  Олександре Валентиновичу!

Ми, працівники Бігацького фельдшерсько-акушерського пункту хочемо подякувати Вашим рятувальникам в Менському районі за допомогу у подоланні наслідків негоди,  яка сталася 17 травня у нашому селі.

Велика подяка Вашим працівникам, які  брали участь у ліквідації наслідків негоди (прибирали аварійні та зламані дерева) на території нашого медичного закладу, за їх професіоналізм, оперативність і небайдужість до проблем нашого села.

В.В. Пичкуренко

Нагадаємо,  17-го травня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Бігач Менського району через шквалисті пориви вітру було повалено дерева, зірвало з дахів шифер, частково пошкоджено покрівля 7 ангарів селянських фермерських господарств, фельдшерського пункту  будинку культури, школи та 6 житлових будинків. На місце події були направлені рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини  та бійці місцевої пожежної команди з смт. Березне. Рятувальники за допомогою бензопил розпилювали та прибрали стовбури повалених на проїжджу частину дороги дерев, які ускладнювали рух на автодорогах та створювали загрозу для населення. Також залучалися до завантаження та розвантаження шиферу який доставляли на подвір’я місцевим мешканцям, чиї будинки постраждали від буревію.

Управління ДСНС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.