1 009_500x3756 липня у селі Волосківці Менського району поховали 28-річного Юрія Кислюка. Він був єдиною дитиною у матері Тетяни Михайлівни, Батько давно помер. Працював Юрій у Менському зоопарку водієм. Був ще не одружений. Цього ж дня у Мені прощалися з 30-річним Сергієм Аскеровим. Чоловік тримав велике хазяйство, обробляв землю. Без батька залишилося двоє діток. Ангеліні 11 років, Саші — 8. Вдові Галині — 31 рік, – пише Валентина Остерська, «Вісник Ч».

У Менському зоопарку працюють його мама і дружина. Сергій і Юрій товаришували.

У суботу, четвертого липня, поїхали відпочивати компанією на Десну біля Максаків. Одній дівчині потрібно було повертатися у Мену, щоб встигнути на роботу. Сергій повіз її «дев’яткою». У машину сів і Юрій. Благополучно довезли пасажирку у Мену. Зустріли працівницю зоопарку Тетяну Деду, запрошували відпочити. Та відмовилася. Вони поїхали самі. Дорогою на Максаки Сергій Аскеров не впорався з керуванням, «ВАЗ-2109» перекинувся. Від отриманих травм Юрій Кислюк помер на місці. Сергія Аскерова, непритомного з травмами голови, привезли до Менської райлікарні. Не приходячи до тями, він помер у реанімації.

— Юра прийшов працювати до нас після армії. Їздив по тварин в Одесу, в Асканію-Нова. Не випивав. Жодного разу не чула від нього: «не можу», «не хочу», «не зроблю». Просила, і дерева пиляв, і газони обкошував. І щодня допомагав вручну косити траву для годівлі тварин. У мене наче руки забрали, — зітхає Зінаїда Максименко, директор Менського зоопарку.

Коментарі закриті.