1712013 року за направленими до суду провадженнями про ухилення від сплати податків добровільне відшкодування збитків збільшено в 1,5 разу. Загалом, за провадженнями, що розслідуються слідчими Міндоходів, до бюджету надійшло 1,8 млрд. гривень.

Про це заявив начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів Анатолій Яковинець під час засідання «круглого столу» з представниками громадськості та бізнесу в рамках проведення «тижня права», пише Хвиля Десни.

Для впровадження норм нового Кримінального процесуального кодексу було розроблено програмні продукти, котрі дозволяють виявляти підприємства, що підпадають під певні ризики, які свідчать про несумлінних суб’єктів господарювання. За рахунок цього було зменшено безпосередні контакти оперативно-слідчих підрозділів з підприємцями.

Так, зокрема, якщо торік податковою міліцією було зареєстровано 25 тис. заяв про злочини, то цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості лише про 12,5 тис. злочинів. Крім того, протягом поточного року до суду направлено майже таку ж кількість проваджень, як за минулий чи позаминулий роки, в тому числі й щодо 52 осіб, які вчинили податкові злочини у складі організованих груп.

Із незаконного обігу вилучено 36 млн. підроблених марок акцизного податку, 1,5 млн. пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв, понад 19 млн. пачок підроблених тютюнових виробів.

Коментарі закриті.