Під час проведення комплексної операції «Акциз-2015» оперативні співробітники головного управління ДФС у Чернігівській області у взаємодії з ДПС ГУ Національної поліції в Чернігівській області та УСБУ в Чернігівській області виявили та припинили незаконне транспортування значної партії спирту.

Як повідомив прес-секретар податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області Микола Тулупов, на автомобільній трасі Київ – Чернігів спільна група зупинила вантажний мікроавтобус, яким керував мешканець одного з райцентрів Чернігівщини. Під час огляду у вантажному відсіку автомобіля було виявлено 12 пластикових бочок, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Загальна вага незаконного вантажу 2,5 тонни.

Документів про джерело походження та власника товару водій не надав. Виявлені товарно-матеріальні цінності вилучені.

За даним фактом слідче управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернігівській області розпочало кримінальне провадження – за ознаками злочину, що кваліфікується за ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Отже, завдяки професіоналізму фахівців і співпраці контролюючих структур підпільна горілка, яка могла б бути виготовлена з цього сумнівного спирту, не потрапить на святковий стіл. А підприємливі махінатори замість легких нечесних прибутків заслужено мають передноворічні неприємності – доведеться нести відповідальність.

Коментарі закриті.