Платник податку має право на податкову знижку, зокрема за витратами, понесеними ним у зв’язку з його навчанням або навчанням членів його сім’ї першого ступеня споріднення за наслідками звітного 2011податкового року.

Податкова знижка  – це сума витрат, понесених платником податку протягом звітного року, на суму яких дозволяється зменшення суми його загального річного оподатковуваного доходу.

Водночас, згідно до п.176.1 ст.176 Кодексу платники податку зобов’язані на вимогу органу державної податкової служби та у межах його повноважень, визначених законодавством, пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку.

— Копія з паспорта, де зазначене прізвище платника податку (декларанта);

— Копія реєстраційного номеру облікової картки платника податку (декларанта та дитини);

— Копія свідоцтва про народження дитини;

— Копія договору з навчальним закладом;

— Копія документа про суми, сплачені за навчання протягом 2011 року;

— Довідка про кількість місяців навчання в 2011 році;

— Відомість про наявність розрахункового рахунку, відкритого в районному відділенні ощадбанку;

— Довідка про нараховані доходи та утриманий з податок з доходів за 12 місяців 2011 року.

Нагадуємо, що скористатися правом на податковий кредит за 2011 р. громадяни можуть протягом поточного року. Декларація подається до податкового органу за місцем податкової адреси платника податку. Для отримання необхідних консультацій та роз’яснень щодо заповнення декларації та розрахунків, радимо звертатися до податкових інспекцій за місцем проживання.

Сума коштів, яка підлягає поверненню платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, або надсилається поштовим переказом на адресу, визначену у декларації протягом 60 календарних днів від дня отримання такої декларації.

Коментарі закриті.