За дорученням голови Державної податкової служби України Олександра Клименка з 22 жовтня в області розпочалась кампанія щодо збору та узагальнення пропозицій для формування Програми лібералізації державної податкової політики на 2013 – 2014 роки.

Заходи з лібералізації податкової системи будуть запроваджуватись в першу чергу відповідно до побажань підприємців. Особлива увага приділятиметься думці малого та середнього бізнесу в регіонах, у тому числі малих міст та депресивних територій. Усі пропозиції будуть проаналізовані з огляду на регіональну специфіку та систематизовані.

Сформульовані ідеї щодо вдосконалення системи оподаткування знайдуть своє місце в програмі лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється зараз на виконання доручення Президента України Віктора Януковича.

Державна податкова служба у Чернігівській області запрошує місцевих підприємців та громадськість до спілкування та надання пропозицій щодо вдосконалення системи оподаткування. На єдиному веб-порталі ДПС України запроваджується функціонування розділу “Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики” для збору відповідних пропозицій від представників бізнесу. У приміщеннях органів ДПС платники податків також зможуть залишати свої побажання та пропозиції у спеціальних скриньках.

Мітки: ,

Коментарі закриті.