ГрошіУ Головному управлінні податкової служби повідомили, що на днях співробітниками відділу внутрішньої безпеки спільно з військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону та Національною поліцією задокументовано факт отримання неправомірної вигоди заступником начальника – начальником Щорського (Сновського) відділення Менської об’єднаної державної податкової інспекції.

Наприкінці вересня до відділу внутрішньої безпеки звернувся підприємець із Сновська із заявою про вимагання з нього коштів керівником відділення за неперешкоджання у здійсненні господарської діяльності.

За даним фактом військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону внесено відомості до єдиного реєстру за ознаками кримінального правопорушення.

Сме ж затримання посадовця відбулося під час отримання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3 тисячі гривень. Під час обшуку у нього вилучені грошові кошти. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Шановні громадяни! У разі, якщо у вас є інформація про протиправні дії з боку працівників податкових чи митних органів області, просимо повідомляти відділ внутрішньої безпеки. Ви можете зробити це за телефоном (0462) 668-522, звернутися особисто чи письмово за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11.

Сектор комунікацій відділу організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.

Коментарі закриті.