Своєчасне реагування на питання, підняті у зверненнях громадян, та оперативне вжиття заходів щодо упередження скарг на діяльність податкових органів – це важливий фактор на шляху зміцнення партнерських стосунків податкової служби з громадськістю.

Для забезпечення конституційних прав та свобод громадян, вирішення проблемних, які виникають у платників податків, діє громадська приймальня, де згідно з затвердженим графіком в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби.

Попередній запис на особистий прийом до начальника, його заступників, керівників структурних підрозділів є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, розміщено на стенді у приміщенні інспекції .

Керівництво податкової служби постійно тримає на контролі питання вдосконалення роботи громадських приймалень, адже належна організація роботи у цьому напрямку – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Протягом 2012 року посадовими особами інспекції проведено 17 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 15, виїзних прийомів – 2. Безпосередньо під час особистих прийомів надані відповіді за всіма зверненнями.

Питання розгляду звернень громадян систематично включаються до порядку денного при проведенні семінарів для платників податків, засідань “круглих столів”, зустрічей з трудовими колективами тощо. Продовжується висвітлення питань щодо організації роботи зі зверненнями громадян у засобах масової інформації та на веб-сайтах.

Забезпечення своєчасного, ретельного, повного, кваліфікованого розгляду звернень громадян у Менській МДПІ Державної податкової служби є не лише законодавчою вимогою, але й важливим чинником формування позитивної думки громадськості щодо діяльності органів Державної податкової служби.

Мітки: ,

Коментарі закриті.