Державною податковою адміністрацією в Чернігівській області було проведено День відкритих дверей, куди були запрошені переможці та лауреати обласного Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей».

Переможцями цоьго конкурсу стали і учні нашого району: Шабел Роман, учень Синявської ЗОШ, який зайняв перше місце за напрямком літературні твори, та Забаровська Ольга, учениця Волосківської ЗОШ, яка зайняла друге місце за напрямком твори декоративно-прикладного мистецтва.

Вітаючи присутніх, голова ДПА в області Валентин Осипенко наголосив, що проведення Днів відкритих дверей та інших заходів з молоддю – це важливий напрямок в роботі податківців Чернігівщини. Адже піклуватися про виховання податкової культури у майбутніх платників податків потрібно тоді, коли вони ще сидять за шкільною партою. В цьому напрямку проводиться системна робота. Її ефективність продемонстрував, зокрема,  конкурс «Податки очима дітей».

Роботи учасників  приємно вразили, адже вони по-дорослому підійшли до розкриття досить непростої теми – важливості і необхідності податків для розвитку держави. Тож головний податківець області висловив сподівання, що нинішні конкурсанти стануть у майбутньому достойними громадянами нашої країни.    

Програма Дня відкритих дверей була різноманітною – спілкування з податківцями та членами громадської ради, відвідування музею історії податкової служби а ще дітей було запрошено до галереї сучасного мистецтва «Пласт-арт» та кондитерської фабрики «Стріла».

Прощаючись з податківцями, діти висловили слова вдячності. І не приховували бажання й надалі брати участь у таких заходах.

Коментарі закриті.