Якщо ви отримали у 2009 році неоподатковані доходи та ще не встигли задекларувати їх, або маєте право на податковий кредит, – завітайте до податкової інспекції за місцем проживання та заповніть декларацію, нагадує відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області.


Метою кампанії декларування, яка щороку проводиться податківцями, починаючи з січня, і триває до кінця березня, – надання можливості громадянам добровільно задекларувати отримані в минулому році доходи.

У всіх податкових інспекціях області створено належні умови для подання декларацій, а саме: оформлено тематичні інформаційні стенди із зразками заповнених декларацій, бажаючі можуть отримати консультацію фахівця. Бланк декларації надається безкоштовно. За необхідності, податківці нададуть допомогу в її заповненні.

Для зручності платників в період кампанії декларування податкові інспекції працюють з подовженим робочим днем та у вихідні дні.

З початку року до кампанії декларування залучено ряд відомих людей Чернігівщини. Серед них  – заслужена артистка України Ірина Худіна, яка однією з перших задекларувала свої доходи, отримані протягом 2009 року, почесний громадянин Чернігова народний художник України Володимир Ємець.

Підтримують деклараційну кампанію та сприяють її проведенню і підприємства області. Інформація щодо декларування доходів розміщена на хлібобулочних виробах ТОВ “Пава”, ВАТ “Хлібокомбінат”, кондитерських виробах ВАТ “Ясен”, ВАТ “Стріла” тощо. Звернення до громадян з закликом декларувати свої доходи розміщені на квитанціях про сплату комунальних послуг абонентів ВАТ “Облтеплокомуненерго”. В салонах транспортних засобів ПП “Автоера”, ВАТ “Чернігівавтосервіс” та ВАТ “Таксосервіс” розміщено агітаційні плакати. На вулицях Чернігова інформація подається через плазмові екрани та тематичні сіті-лайти.

Як і у минулі роки, незамінними помічниками податківців, під час проведення кампанії декларування стали податкові консультанти – волонтери, переважно студенти. Вони допомагають розповсюджувати друковану продукцію серед населення та свого студентського оточення. Адже кампанія декларування ставить за мету не лише наповнення місцевих бюджетів, а й пропонує громадянам скористатись правом на податковий кредит.

Коментарі закриті.