Пропагуючи здоровий спосіб життя, податківці беруть активну участь у спортивних змаганнях – з футболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, офіцерського триборства… А в суботу вони вперше провели змагання з лижних гонок.

Відкрив урочистості з нагоди проведення змагань голова Державної податкової адміністрації в Чернігі-вській області Валентин Осипенко. Він побажав учасникам – перемог і гарного настрою. А ще – висловив надію, що лижний спорт стане популярним серед податківців і такі змагання будуть проводитися й надалі.

Загалом участь у змаганнях взяли 18 команд. І варто сказати про надзвичайну активність вболівальників – податківці залюбки прийшли підтримати своїх колег.

З великим бажанням приймали участь в змаганнях і працівники нашої інспекції.

Учасників змагань та вболівальників пригощали кулішем та зігрівали чаєм. За спілкуванням час спливає швидко.

До речі, разом з головою ДПА в області Валентином Осипенком серед вболівальників були всі його заступники. А перший заступник голови Микола Манжула хоча й не був у складі команди, але також пройшов 3-кілометрову дистанцію.

Господарі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, де проходили змагання, подякували податківцям за пропаганду лижного спорту.

Коментарі закриті.