Подарунок-від-Батьківщини.Керівництво ДНЗ “Сонечко” попрохало ВО “Батьківщину” допомогти садочку витяжкою для кухні. І вони її отримали!

 

У кожного своя зацікавленість. У керівництва садочку – в отриманні допомоги. У ВО “Батьківщина” – показати, як ця політична сила виконує побажання виборців, і не тільки перед виборами. У мене – бажання показати, що виборці отримують те, що прохають. І сподівання на те, що колись виборці почнуть прохати у політичних сил не витяжки, а створення успішної держави, в котрій буде все, в тому числі й витяжки.

Щодо батьків, то одній мамі чи то важко було витерпіти три хвилини мого перебування перед нею, чи то дуже хотілося привернути до себе увагу і потрапити в інтернет… Ще більшу нетерпимість проявив інший батько, котрий пригрозив “винести” вашого покірного слугу, щоб не заважав святу.

Що ж, життя як життя, і я намагаюся показати не тільки його парадний бік. До речі, по закінченню відеозапису я вибачився за створені незручності перед тими, хто висловив своє незадоволення, і пояснив, що просто робив свою роботу.

Цікаво, інші політичні сили теж щось дарують виборцям? Якщо так, то напишіть про це будь ласка в коментарях. Про подарунок порому Гайдукевичем з Радикальної партії вже відомо. 🙂

Прошу до перегляду:

2 коментарі