З 2005 року в районі діє благодійна акція «З Новим роком, діти!», започаткована Менським інтернет-форумом. Акцією опікується районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та редакція газети «Наше слово». Цьогоріч активну участь у зборі коштів братиме і менське відділення «Райффайзен Банк Аваль». Долучитися можуть усі небайдужі.

Попри те, що Менський форум фактично припинив своє існування, наша інтернет-громада активно росте в соціальних мережах. На зв’язку не тільки ті, хто живе у Менському районі, а й наші земляки, які мешкають далеко за межами України. З неофіційного спілкування видно, що друзі та знайомі з Росії, Америки та навіть Австралії не проти допомогти. От було б добре, якби ми всі по можливості взяли участь у благодійній акції!

Багато хто з нас по кілька годин на добу проводить у соціальних мережах. Звісно, спілкування корисне, але за комп’ютером ми нерідко просто байдикуємо. А давайте спробуємо разом використати силу інтернету задля корисної справи! Якщо кожен із нас розмістить інформацію про акцію «З Новим роком, діти!» на своїх сторінках в «Однокласниках», «ВКонтакті» чи Facebook, а друзі та друзі друзів, які мають відношення до нашого району, чи просто добрі люди відгукнуться і візьмуть участь в акції – уявіть, яких масштабів може набути наше спільне починання. А всі ті діти з кризових родин, що у святкові дні завдяки нам усім отримають новорічні подарунки, матимуть у серці трошки більше надії, віри в людську доброту і силу любові на цій землі.

Щорік зібрані всім миром кошти йдуть на новорічні гостинці для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, малечі з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Скриньки для збору благодійних пожертвувань виставлені у приміщенні Менського відділення «Райффайзен Банк Аваль» та в редакції «Нашого слова». Гроші безпосередньо також можна принести до молодіжного центру (РЦСССДМ). Організатори акції подбали і про тих, хто не може особисто принести чи передати гроші через рідних чи знайомих, – питання можна вирішити за допомогою банківського переказу.

Реквізити для банківських переказів:

УДК в Менському районі, МФО 853592,  рах. 35425003000936, МРЦСССДМ, код ЄДРПОУ 21400608. Призначення платежу: безповоротна благодійна допомога для придбання новорічних подарунків.

Коментарі закриті.