Останнім часом почастішали випадки спалювання сухої рослинності на городах та присадибних ділянках. Це, зазвичай, призводить до пожеж на відкритих територіях власних домоволодінь, лісових масивах та степових зонах, які можуть перерости у масштабні пожежі.
Впродовж останнього тижня випадки загоряння сухої трави та чагарників були зафіксовані в селах Волосківці, Блистова та Данилівці.

 

З метою попередження випадків виникнення пожеж в природних екосистемах, фахівці ДСНС проводять роз’яснювальну роботу серед населення. Так, 14 березня працівники Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівський області разом з поліцією провели рейдову профілактичну роботу з мешканцями міста Мена.
Шановні мешканці Менщини! Замисліться, наскільки небезпечним може стати неконтрольоване спалювання сухої трави та сміття. Не наражайте на небезпеку себе і оточуючих.
Якщо ж ви помітили пожежу, якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за номером “101”. Лише спільними зусиллями можна вберегти природу від вогню.

Коментарі закриті.