Планується видання завершального тому «Книги Пам’яті»Найближчим часом завершується робота над останнім додатковим томом «Книга Пам’яті. Чернігівська область».

Про це повідомляє Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів «Книга Пам’яті» та «Реабілітовані історією».

З часу опублікування останнього, дев’ятого тому «Книга Пам’яті. Чернігівська область» у 2002 році в архіві агентства накопичилося чимало додаткових відомостей про наших загиблих земляків, імена яких або не увійшли до надрукованих томів, або були надруковані з помилками чи неповними даними. Уточнену інформацію агентство отримало з різних джерел – від родичів загиблих, пошуковців, які працюють як у державних архівних установах, так і проводять військово-археологічні дослідження тощо.

Агентство звертається до всіх небайдужих, хто має у своєму розпорядженні будь-яку інформацію про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни воїнів, призваних з території Чернігівської області, що ще не була опублікована. Прохання повідомити таку інформацію за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 68, кімн. 303, тел. 0 (22) 675-169, або на електронну адресу memory_book@ukr.net

Особливо цінно буде отримати листи, цікаві фото, щоденники тощо.

Коментарі закриті.