Звернувся до Менської міськради з запитом про те, скільки масово (від трьох і більше) дерев було спиляно згідно рішень міськради та її структур, і скільки посаджено. Скільки спиляно, меняни можуть почитати нижче, а щодо посаджених, то дуже красномовним є закінчення відповіді:

“Згідно заходів з благоустрою та озелененню міста посадка дерев та кущів по території міста в тому числі у водоохоронних зонах буде здійснюватись підприємствами, установами, організаціями та жителями міста”.

Це вже стало доброю традицією нинішнього скликання міськради. ЗАТ “Комунальник” руйнують згідно рішень міськради, а будують нове комунальне підприємство за бюджетні кошти. Звісно ж, плата за воду збільшується. Своєчасне вивезенням сміття забезпечити не можуть – нехай меняни заплатять по максимуму! Цілком закономірно, що дерева випилюють згідно рішень міськради, а садити їх будуть також меняни.

При цьому всьому залишається лише здогадуватися про те, які ще рішення готує міська влада, оскільки допускати на свої засідання категорично відмовляються “щоб не виклав для менян в інтернет” (аудіозаписи та про те, як намагаються захиститися від виборців з допомогою міліції в матеріалі “Радянська влада до добра не доведе”).

 

Коментарі закриті.