0354Українці ставлять сало навіть вище таких візитних карток української кухні як борщ, вареники та голубці. Їдять його сирим, копченим, смаженим. В давнину, сім’я вважалася заможною, якщо вона була в достатку з салом. Також сало є невід’ємним інгредієнтом майже всіх страв української кухні.

Сало здавна користувалося в українcькому народі особливою популярністю. Йому віддавали перевагу, навіть не підозрюючи, що воно містить багато корисних речовин, таких необхідних для людського організму.

Але не всі країни харчуються цим смачним та корисним продуктом. Більшість народів вживає сало як смалець.

За повідомленням британської газети “The SUN”, цього року піцца була визнана найулюбленішою стравою англійців.

пицца

Минулого року було придбано 466 мільйонів піц по всій британії. В порівнянні ж з позаминулим роком, коли було придбано лише 191 мільйон, це більще ніж у двічі. В Британії всього налічується 12700 ресторанів, які готують піццу, що навіть більше ніж індійська кухня чи фаст-фуди.

Близько 90% англійців зараз їдять піццу принаймні раз на тиждень і купують іх саме в супермаркетах. Ми ж, українці, навіть не можемо порахувати, скільки і як часто ми вживаємо сало. Експерти говорять, що британці віддають перевагу цьому продукту з тієї причини, що ним можна перекусити як на робочому місці, так і вдома, перед телевізором. Покупці піцци стверджують, що це самий оптимальний варіант їжі, бо його не потрібно готувати.

Але ж якби британці трохи призамислилися, що вони харчуються звичайним фаст-фудом, від якого самі лише проблеми, то може б також віддали перевагу нащому салу.

Коментарі закриті.