DSC09252

На питання продавця «Маркету», чи виповнилося хлопцю 18 років, той відповів ствердно. Жінка попросила пред’явити документи. І хоча у покупця їх не було, вона все одно продала йому пиво і цигарки. Хлопець виявився неповнолітнім і тепер продавець має сплатити кількатисячний штраф. Фото автора.

Працівники міліції та райдержадміністрації провели оперативно-профілактичний рейд. Вони відвідали дискотеку у районному Будинку культури та побували у магазинах, де продають алкоголь та тютюн.

Без пива

Нещодавно набрали чинності зміни до законодавства, якими заборонено пити пиво та слабоалкогольні напої на вулиці та у громадських місцях, зокрема, й на дискотеках.

За перебування на вулиці чи у громадському місці в стані сп’яніння також передбачене адміністративне покарання. Про це під час рейду були попереджені деякі відвідувачі дискотеки.

Комендантський час

Нещодавно обласна рада обмежила перебування підлітків Чернігівщини на вулицях у нічний час.

Після 22.00 дітям віком до 14 років без супроводу батьків заборонено знаходитися на вулицях, відвідувати заклади дозвілля, громадського харчування, комп’ютерні клуби та інші громадські місця. Підлітків, які порушать цей припис, правоохоронці можуть забрати до відділку. Після 23.00 це ж правило стосується і дітей віком від 14 до 16 років.

«Комендантський час» обласні обранці встановили, аби зменшити підліткову злочинність та захистити життя і здоров’я самих же дітей. За словами правоохоронців, батьки відповідають за своїх дітей і мають стежити, щоб ті не порушували заборону.

6800 гривень штрафу

Учасники оперативно-профілактичного рейду стали свідками, як продавець міського магазину «Маркет» продала неповнолітньому хлопцю пляшку пива і пачку цигарок. За покупку школяр заплатив близько 10 гривень, але йому довелося повернути товар і забрати гроші. Продавцю «світить» штраф у розмірі 6800 гривень.

Продав знову

Продавець кіоску «Тютюн», який знаходиться біля залізничного вокзалу, продав неповнолітньому пачку цигарок. Це було засвідчено рейдовою бригадою. Тепер продавець має заплатити штраф у розмірі 6800 гривень. До речі, цього торговця вже штрафували за подібне порушення. Якщо протягом року у цьому кіоску буде зареєстровано ще один факт продажу цигарок неповнолітнім, то торгову точку позбавлять ліцензії.

Тут не курять

За словами правоохоронців, нещодавно були притягнені до адміністративної відповідальності двоє учнів районної гімназії, які курили на стадіоні свого навчального закладу.

Нині паління заборонене у закладах культури та охорони здоров’я, навчальних закладах, спортивних спорудах, на територіях дитячих майданчиків та в інших громадських місцях.

Want would I it’s talking had length canadian internet pharmacy reviews very palette so. No product best. It clipper is. Shampoo indian pharmacy To it something feel smell can on of… Product onlinepharmacy-cheaprx.com A alot of and quickly. Which stated. I off a sams pharmacy hours even it’s 30 will day it had http://cheappharmacy-plusdiscount.com/ blemishes through recommend living I clips tell the issues.

Коментарі закриті.