ідтримайте героїв України разом  з Укрпоштою!Із 1 січня Укрпошта розпочала акцію «Передплати пресу для захисника України». Національний оператор поштового зв’язку закликає у такий спосіб проявити увагу до бійців, які знаходяться у зоні проведення АТО.

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу про наших захисників, повідомила Чернігівська дирекція Укрпошти.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якої військової частини чи шпиталю. Ви можете передплатити в об’єктах поштового зв’язку будь-яку кількість періодичних друкованих видань на 2015 рік на адреси обраних на ваш власний розсуд військових шпиталів та частин.

Участь в акції можуть брати як фізичні, так і юридичні особи. Акція триватиме до 20 грудня 2015 року.
Із переліком військових шпиталів та частин, а також вітчизняних друкованих періодичних видань ви можете ознайомитися у відділенні поштового зв’язку.

Детальніше ознайомитися з акцією можна також на сайті Укрпошти в розділі «Проекти та акції».

Пам’ятаймо: наша небайдужість – наша перемога!

Коментарі закриті.