"Казковий" цього року не працюватимеКожного року Менська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності бере участь у реалізації державних програм щодо оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення, що дозволяє їм весело і змістовно провести літо в мальовничих куточках Чернігівщини та на березі Чорного моря. Адже якісний відпочинок – запорука гарного настрою дитини та легкого початку нового навчального року.

Влітку поточного року оздоровлено 365 дітей застрахованих осіб Менського та Сосницького районів, в тому числі по путівках, придбаних обласним відділенням Фонду, за повну вартість – 285 дітей, та за рахунок часткового фінансування ще 80.

Загальна сума витрат на дитяче оздоровлення становить 827 190,00 грн., що на 514 836,00 грн. більше, ніж минулого року, повідомляє Менська міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення Фонду.

В дитячих закладах оздоровлення, що розташовані на березі Чорного моря в Скадовському районі Херсонської області, відпочило 70 дітей, у тому числі в “Сонячному” – 50, “Прибрежному” – 5 та “Крилатому – 15 дітей.

Водночас діти отримали чудовий відпочинок у закладах оздоровлення нашої області: в “Електроніку” (с. Снов’янка Чернігівського району) оздоровилось 29 дітей, “Остречі” і “Казковому-2” (м. Мена) відповідно 186 і 53, та в ім. Щорса (смт Сосниця) – 27 дітей.

Основне завдання – якісне оздоровлення дітей і підвищення рівня надання оздоровчих послуг – виконане. Це, в свою чергу, сприятиме забезпеченню гармонійного розвитку дітей та підлітків, зниженню захворюваності серед них та призведе до зменшення витрат із бюджету Фонду на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворими дітьми. Дітям та батькам відпочинок сподобався. Вони висловили побажання і влітку наступного року оздоровитися по путівках Фонду.

Реалізовано відпочинок дітей було за підтримки роботодавців, Менської і Сосницької райдержадміністрацій та профспілкових організацій.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Townsend then asked him again to turn his hat forwardIls feront muter l de vos disques durs pour corrompre vos données.prada sunglasses
The potential element of failure is the engine of what feels most alive.portafoglio prada
Some things, you have to go through,” McRae said, “Just like in college, I think if I hadn of had those bad couple of years the first year, I wouldn be the player that I am today.prada outlet

Les produits laitiers, dont le fromage, contiennent naturellement de petites quantit de gras trans, soit environ de 2 % 5 % de leur contenu total en gras.prada sunglasses
Le jeune homme grandi entend : Il n’y a plus personne.mulberry outlet
“A lot of kids don’t get tested.borse prada
We executed the idea, under his guidance.boutique louboutin

Now, after again leading the team in sacks with 7.mulberry bags sale uk
Stand your ground only applies to white right wing protestants.michael kors handbags outlet

Коментарі закриті.