Березнянська селищна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Березнянським селищним головою:
Павленко Володимир Михайлович – 1961 р. н., освіта вища, проживає в смт Березна, тимчасово не працює, член партії «Сильна Україна», висунутий від партії «Сильна Україна».

Депутатами Березнянської селищної ради:
1. Агієнко Оксана Вікторівна – 1984 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, позапартійна, самовисування.
2. Бурковська Галина Олександрівна – 1978 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Бусел Віктор Дмитрович – 1971 р. н., житель смт Березна, освіта вища, позапартійний, висунутий партією «Сильна Україна».
4. Довга Галина Федорівна – 1951 р. н., жителька смт Березна, освіта середня спеціальна, позапартійна, висунута партією «Сила і Честь».
5. Гаркун Олег Миколайович – 1975 р. н., житель смт Березна, освіта середня спеціальна, позапартійний, висунутий партією «Сила і Честь».
6. Гунько Ірина Анатоліївна – 1971 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, член партії «Сильна Україна», висунута партією «Сильна Україна».
7. Грушко Петро Сергійович – 1956 р. н., житель смт Березна, освіта вища, позапартійний, висунутий від Партії регіонів.
8. Козянко Тетяна Миколаївна – 1979 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, позапартійна, висунута Партією регіонів.
9. Копил Наталія Володимирівна – 1961 р. н., жителька смт Березна, освіта середня спеціальна, член партії «Батьківщина», самовисування.
10. Лагунець Ніна Іванівна – 1975 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, позапартійна, висунута від Української Народної партії.
11. Охріменко Олександр Миколайович – 1981 р. н., житель смт Березна, освіта середня спеціальна, позапартійний, висунутий партією «Сила і Честь».
12. Полубень Ганна Петрівна – 1961 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, позапартійна, самовисування.
13. Приліпко Олександр Анатолійович – 1973 р. н., житель смт Березна, освіта середня спеціальна, позапартійний, висунутий партією «Сильна Україна».
14. Романченко Ольга Вікторівна – 1981 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, позапартійна, висунута від партії «Сила і Честь».
15. Ромашко Анатолій Семенович – 1937 р. н., житель смт Березна, освіта середня, член Української Народної партії, висунутий від Української Народної партії.
16. Руденко Петро Вікторович – 1974 р. н., житель смт Березна, освіта середня спеціальна, позапартійний, висунутий партією «Сильна Україна».
17. Савкін Віра Іванівна – 1959 р. н., жителька смт Березна, освіта середня, член Української Народної партії, висунута від Української Народної партії.
18. Садовий Юрій Васильович – 1968 р. н., житель смт Березна, освіта середня, позапартійний, висунутий Партією регіонів.
19. Саченко Ольга Вікторівна – 1962 р. н., жителька смт Березна, освіта середня спеціальна, член партії «Батьківщина», самовисування.
20. Стріченець Олена Володимирівна – 1980 р. н., жителька смт Березна, освіта базова вища, позапартійна, висунута Партією регіонів.
21. Трепач Андрій Михайлович – 1980 р. н., житель смт Березна, освіта вища незакінчена, позапартійний, самовисування.
22. Терещенко Микола Андрійович – 1976 р. н., житель смт Березна, освіта середня, член партії «Сильна Україна», висунутий партією «Сильна Україна».
23. Хабло Надія Іванівна – 1956 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, член партії «Батьківщина», самовисування.
24. Хололій Микола Олександрович – 1956 р. н., житель смт Березна, освіта базова вища, позапартійний, висунутий від Української Народної партії.
25. Чудовська Наталія Андріївна – 1961 р. н., жителька смт Березна, освіта базова вища, член Партії регіонів, висунута від Партії регіонів.
26. Чулкова Олена Тарасівна – 1978 р. н., жителька смт Березна, освіта вища, позапартійна, висунута від партії «Сильна Україна».
27. Шумна Зоя Федорівна – 1978 р. н., жителька смт Березна, освіта базова вища, член партії «Сильна Україна», висунута від партії «Сильна Україна».
28. Шумний Іван Миколайович – 1958 р. н., житель смт Березна, освіта базова вища, член Української Народної партії, висунутий від Української Народної партії.

Голова Березнянської селищної виборчої комісії Г.Д.ЗАДОХІНА
Секретар Березнянської селищної виборчої комісії М.С.ІЛЬЧЕНКО.

Макошинська селищна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Макошинським селищним головою:
Кравцов Валерій Михайлович – 1962 року народження, освіта середня, працює Макошинським селищним головою, проживає в смт Макошине, член Партії регіонів, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.

Депутатами Макошинської селищної ради:
1. Балабатько Валерій Борисович – 1954 року народження, освіта базова вища, директор ТОВ «САЮГ», проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Комуністичної партії України.
2. Велігодський Олег Вікторович – 1971 року народження, освіта базова вища, начальник залізничної станції Макошине, проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Комуністичної партії України.
3. Гуза Микола Миколайович – 1959 року народження, освіта середня, пенсіонер, проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Комуністичної партії України.
4. Дика Надія Василівна – 1962 року народження, освіта базова вища, вихователь Макошинського дитячого навчального закладу «Сонечко», проживає в смт Макошине, член політичної партії «Сильна Україна», кандидат від Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
5. Лебідь Ігор Анатолійович –1984 року народження, освіта вища, учитель Макошинської загальноосвітньої школи І-III ст., проживає в смт Макошине, член Партії регіонів, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
6. Маглич Валентина Анатоліївна – 1971 року народження, освіта базова вища, завгосп Макошинського Будинку культури, проживає в смт Макошине, член політичної партії «Сильна Україна», кандидат від Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
7. Мідько Вікторія Олегівна – 1967 року народження, освіта базова вища, завідувач Макошинської селищної бібліотеки, проживає в смт Макошине, член політичної партії «Сильна Україна», кандидат від Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
8. Ніколаєць Микола Анатолійович – 1965 року народження, освіта базова вища, охоронець ЗАТ «Інтерагросистема», проживає в смт Макошине, член політичної партії «Сильна Україна», кандидат від Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
9. Охонько Петро Іванович – 1950 року народження, освіта вища, завідувач Макошинської ветлікарні, проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
10. Попок Світлана Миколаївна – 1971 року народження, освіта середня, непрацююча, проживає в смт Макошине, позапартійна, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
11. Самосват Марина Петрівна – 1978 року народження, освіта середня, фізична особа-підприємець, проживає в смт Макошине, позапартійна, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
12. Сушко Олексій Анатолійович – 1979 року народження, освіта середня, водій Макошинської пожежної охорони, проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
13. Тимошенко Ірина Іванівна – 1959 року народження, освіта вища, секретар Макошинської селищної ради, проживає в смт Макошине, позапартійна, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
14. Тимців Юлія Петрівна – 1978 року народження, освіта вища, завідувач Макошинського дитячого навчального закладу «Сонечко», проживає в смт Макошине, член політичної партії «Сильна Україна», кандидат від Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна».
15. Хрущ Тамара Василівна – 1950 року народження, освіта середня, страховий агент НАСК «Оранта», проживає в смт Макошине, позапартійна, самовисування.
16. Циганок Василь Якович – 1964 року народження, освіта базова вища, директор Макошинського Будинку культури, проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
17. Чичкан Віктор Олександрович – 1979 року народження, освіта середня, завгосп Макошинської загальноосвітньої школи І-III ст., проживає в смт Макошине, позапартійний, кандидат від Менської районної організації Комуністичної партії України.
18. Шугалій Микола Васильович – 1955 року народження, освіта середня, водій ЗАТ «Куликівкамолоко», проживає в смт Макошине, позапартійний, самовисування.
19. Ярина Валентина Григорівна – 1956 року народження, освіта базова вища, головний бухгалтер Макошинської селищної ради, проживає в смт Макошине, позапартійна, кандидат від Менської районної організації Партії регіонів.
20. Ярина Юрій Миколайович – 1961 року народження, освіта середня, пожежник Макошинської пожежної охорони, проживає в смт Макошине, член політичної партії «ВО «Батьківщина», самовисування.

Голова Макошинської селищної виборчої комісії Н.М.Гуменюк.

Ушнянська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Ушнянським сільським головою:
Єрмоленко Тетяна Іванівна – 1958 року народження, освіта вища, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, секретар Ушнянської сільської ради, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.

Депутатами Ушнянської сільської ради:
1. Гаврик Тамара Миколаївна – 1949 р. н., освіта середня загальна, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, пенсіонер, член Комуністичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Комуністичної партії України.
2. Тарасенко Олена Миколаївна – 1974 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, директор Ушнянського Будинку культури, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Зеленський Анатолій Григорович – 1960 р. н., освіта середня загальна, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, тимчасово непрацюючий, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
4. Малетич Іван Миронович – 1977 р. н., освіта вища, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, священнослужитель Ушнянського храму, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
5. Бурка Наталія Петрівна – 1950 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, пенсіонер, позапартійна, самовисування.
6. Індило Валентина Іванівна, 1978 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в селі Ушня Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, член Менської районної організації СПУ, суб’єкт висування – Менська районна організація Соціалістичної партії України.
7. Троцик Ольга Іванівна – 1958 р. н., освіта середня спеціальна, бібліотекар Ушнянської сільської бібліотеки, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.
8. Любека Василь Петрович – 1958 р. н., освіта середня загальна, тимчасово не працює, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійний, самовисування.
9. Троцик Микола Григорович – 1965 р. н., освіта вища, вчитель Ушнянської ЗОШ I – II ступенів, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійний, самовисування.
10. Шкурат Оксана Анатоліївна – 1983 р. н., освіта вища, вчитель Ушнянської ЗОШ I – II ступенів, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.
11. Харечко Вікторія Володимирівна – 1982 р. н., освіта середня спеціальна, медична сестра Ушнянського ФАПу, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.
12. Гоголь Василь Миколайович – 1964 р. н., освіта – середня загальна, кочегар Ушнянської ЗОШ I-II ступенів, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійний, обраний від Менської районної організації Партії регіонів.
13. Сидорець Валентина Михайлівна – 1956 р. н., освіта середня спеціальна, бухгалтер Ушнянської сільської ради, проживає у селі Ушня Менського району Чернігівської області, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.
14. Гуза Натілія Василівна – 1953 р.н., освіта середня загальна, пенсіонер, проживає у селі Дубровка Менського району Чернігівської області, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.

Голова Ушнянської сільської виборчої комісії В.І. Тарасенко.
Секретар Ушнянської сільської виборчоїкомісії Т.І. Сіра.

Феськівська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Феськівським сільським головою:
Хареба Микола Васильович – 1953 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, Феськівський сільський голова, позапартійний, самовисування.

Депутатами Феськівської сільської ради:
1. Безрука Ольга Миколаївна – 1961 р. н., освіта середня, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, листоноша Феськівського відділення зв’язку, позапартійна.
2. Колоток Марина Анатоліївна – 1980 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, патронажна сестра Феськівського ФАПу, позапартійна.
3. Веремій Світлана Миколаївна – 1968 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, завідувач Феськівського ДНЗ «Веселка», позапартійна.
4. Драгун Віра Іванівна – 1969 року народження, освіта середня, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, швачка у ФОП «Драгун», член партії «Сильна Україна».
5. Андрієнко Оксана Анатоліївна – 1975 року народження, освіта середня, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, помічник вихователя Феськівського ДНЗ «Веселка», позапартійна.
6. Козел Світлана Володимирівна – 1979 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, секретар Феськівської сільської ради, позапартійна.
7. Хропач Людмила Федорівна – 1983 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, головний бухгалтер Феськівської сільської ради, позапартійна.
8. Кучеренко Марина Володимирівна – 1984 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, рахівник-касир Феськівської сільської ради, член партії «Сильна Україна».
9. Назаренко Галина Петрівна – 1961 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, вчитель Феськівської ЗОШ І – ІІ ст., член партії «Сильна Україна».
10. Михалько Олександр Володимирович – 1974 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, зав. майстерні дільниці механізації ск «Феськівський», позапартійний.
11. Литвиненко Людмила Юріївна – 1970 року народження, освіта середня, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, завідувач МТФ ск «Феськівський», позапартійна.
12. Федорченко Микола Федорович – 1982 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, СПД ФОП «Федорченко», член Соціалістичної партії України.
13. Хропач Катерина Миколаївна – 1962 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, касир ск «Феськівський», позапартійна.
14. Назаренко Світлана Леонідівна – 1966 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, зоотехнік ск «Феськівський», позапартійна.
15. Хоменко Олена Федорівна – 1981 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, секретар ск «Феськівський», позапартійна.
16. Коньок Юрій Михайлович – 1979 року народження, освіта вища, проживає в с. Феськівка Менського району Чернігівської області, ветлікар ск «Феськівський», позапартійний.

Голова Феськівської сільської виборчої комісії Н.С.БРЕУС.
Секретар Феськівської сільської виборчої комісії Н.А.КЛОЧОК.

Данилівська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Данилівським сільським головою:
Скляр Володимир Віталійович – 1963 року народження, освіта вища, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, Данилівський сільський голова, член Партії регіонів, обраний від Менської районної організації Партії регіонів.

Депутатами Данилівської сільської ради:
1. Клименко Людмила Анатоліївна – 1972 р. н., освіта середня, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, продавець ПП Костюченко, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
2. Корнієнко Людмила Вікторівна – 1968 р. н., освіта вища, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, секретар Данилівської сільської ради, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Корнієнко Людмила Володимирівна – 1970 р. н., освіта середня, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, завідувач Данилівського ФАПу, член партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
4. Крижанівська Юлія Володимирівна – 1981 р. н., освіта вища, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, головний бухгалтер Данилівської сільської ради, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
5. Кравченко Ольга Степанівна – 1972 р. н., освіта неповна середня, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, продавець ПП Костюченко, позапартійна, самовисування.
6. Маслак Любов Сергіївна – 1966 р. н., освіта середня, проживає в селі Данилівка Менського району Чернігівської області, акушер Данилівського ФАПу, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
7. Редкач Микола Петрович – 1967 р. н., освіта середня, ветеринар Менської ветлікарні, проживає у селі Данилівка Менського району Чернігівської області, член Партії регіонів, обраний від Менської районної організації Партії регіонів.
8. Рогова Ніна Михайлівна – 1973 р. н., освіта середня, начальник Данилівського вузла зв’язку, проживає у селі Данилівка Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
9. Салова Людмила Анатоліївна – 1972 р. н., освіта середня, тимчасово не працює, проживає у селі Данилівка Менського району Чернігівської області, позапартійна, обрана від Менської районної організації Партії регіонів.
10. Ситник Наталія Вікторівна – 1978 р. н., освіта середня, заготовлювач АД «Менський коопзаготпром», проживає у селі Данилівка Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
11. Ситник Любов Олексіївна – 1963 р. н., освіта середня, продавець ПП Сіроокий, проживає у селі Данилівка Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
12. Топор Ніна Віталіївна – 1974 р. н., освіта середня, техпрацівник Данилівського сільського клубу, проживає у селі Данилівка Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.

Голова Данилівської сільської виборчої комісії М.М.Шкребенкова.
Секретар комісії Л.О.Редкач.

Лісківська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Лісківським сільським головою:
Лавський Микола Іванович – 1955 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в селі Ліски Менського району Чернігівської області, Лісківський сільський голова, позапартійний, самовисування.

Депутатами Лісківської сільської ради:
1. Стародуб Олена Миколаївна – 1965 р. н., освіта середня спеціальна, прибиральниця службового приміщення Лісківської сільської ради, проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, член партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
2. Кондратій Лариса Вікторівна – 1968 р. н., освіта середня спеціальна, завідувач Лісківського ФАПу, проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, член партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
3. Мельник Любов Миколаївна – 1959 р. н., освіта професійно-технічна, закрійник, ск «Лан», проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
4. Таранушка Сергій Миколайович, 1965 р. н., освіта професійно-технічна, лісник «Мена-райагролісництва», проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, позапартійний, самовисування.
5. Кондратій Григорій Миколайович – 1965 р. н., освіта вища, завідувач дільниці механізації ск «Лан», позапартійний, самовисування.
6. Руденко Ірина Іванівна – 1972 р. н., освіта середня спеціальна, акушер Лісківського ФАПу, проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
7. Прищепа Наталія Іванівна, 1958 р. н., освіта середня спеціальна, секретар Лісківської сільської ради, проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
8. Сащенко Василь Васильович – 1941 р. н., освіта вища, пенсіонер, проживає в с. Ліски Менського району Чернігівської області, член Комуністичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Комуністичної партії України.
9. Руденко Михайло Миколайович – 1970 р. н., освіта середня спеціальна, завідувач складу механізації ск «Лан», проживає в с. Майське Менського району Чернігівської області, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
10. Холява Олександр Петрович – 1966 р. н., освіта середня спеціальна, завідувач складу механізації ск «Лан», проживає в с. Майське Менського району Чернігівської області, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
11. Жаркова Надія Олексіївна – 1953 р. н., освіта повна загальна середня, пенсіонер, проживає в с. Максаки Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
12. Кушніренко Наталія В’ячеславівна – 1972 р. н., освіта повна загальна середня, начальник поштового відділення зв’язку Максаків, проживає в с. Максаки Менського району Чернігівської області, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
13. Головченко Тетяна Миколаївна – 1975 р. н., освіта професійно-технічна, приймальник молока ПП КФ «Прометей» філія «Менський сир», проживає в с. Максаки Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
14. Залога Тетяна Володимирівна – 1963 р. н., освіта професійно-технічна, листоноша поштового відділення зв’язку Максаків, проживає в с. Максаки Менського району Чернігівської області, позапартійна, самовисування.
15. Прищепа Петро Прохорович – 1937 р. н., освіта середня спеціальна, пенсіонер, проживає в с. Максаки Менського району Чернігівської області, член Комуністичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Комуністичної партії України.
16. Залога Наталія Олексіївна – 1964 р. н., освіта повна загальна середня, бригадир ск «Лан», проживає в с. Максаки Менського району Чернігівської області, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.

Голова Лісківської сільської виборчої комісії Н.С. Товста.
Секретар Лісківської сільської виборчої комісії Л.В. Непрон.

Бірківська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Бірківським сільським головою:
Фесюн Катерина Олексіївна – 1956 р. н., освіта вища, проживає у c. Бірківка, голова Бірківської сільської ради, позапартійна.

Депутатами Бірківської сільської ради:
Виборчий округ №1. Харченко Любов Володимирівна – 1967 р. н., освіта середня технічна, проживає у c. Бірківка, техпрацівник Бірківського БК, партія «Сильна Україна».
Виборчий округ №2. Жердецька Наталія Олександрівна – 1957 р. н., освіта середня спеціальна, проживає у c. Бірківка, приймальник молока від заводу «Менський сир», партія «Сильна Україна».
Виборчий округ №3. Хоменко Микола Петрович – 1962 р. н., освіта неповна вища, проживає у c. Бірківка, інженер-постачальник в ск «Бірківський», Комуністична партія України.
Виборчий округ №4. Хоменко Наталія Михайлівна – 1960 р. н., освіта неповна вища, проживає у c. Бірківка, секретар сільської ради, Партія регіонів.
Виборчий округ №5. Колот Ольга Дмитрівна – 1957 р. н., освіта вища технічна, проживає у c. Бірківка, завідувач складу в ск «Бірківський», позапартійна.
Виборчий округ №6. Ігнатенко Володимир Назарович – 1946 р. н., освіта вища педагогічна, проживає у c. Бірківка, пенсіонер, Партія регіонів.
Виборчий округ №7. Спицький Віктор Олександрович – 1964 р. н., освіта вища, проживає у c. Бірківка, водій «швидкої допомоги», позапартійний.
Виборчий округ №8. Комель Ірина Петрівна – 1970 р.н., освіта середня спеціальна, проживає у c. Бірківка, продавець у приватного підприємця, Партія регіонів.
Виборчий округ №9. Бандура Антоніна Володимирівна – 1963 р. н., освіта середня спеціальна, проживає у c. Бірківка, кухар в Бірківській ЗОШ I-II ступенів, партія «Сильна Україна».
Виборчий округ №10. Коньок Тетяна Миколаївна – 1987 р. н., освіта вища педагогічна, проживає у c. Бірківка, вчитель Бірківської ЗОШ I-II ступенів, Партія регіонів.
Виборчий округ №11. Дяченко Світлана Борисівна – 1972 р. н., освіта вища педагогічна, проживає у c. Бірківка, домогосподарка, Соціалістична партія України.
Виборчий округ №12. Нестеренко Ніна Василівна – 1971 р. н, освіта вища педагогічна, проживає у c. Бірківка, вчитель Бірківської ЗОШ I-II ступенів, позапартійна.

Голова територіальної виборчої комісії Т. І. Павленко.
Секретар комісії В.А. Степанюк.

Ленінівська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Ленінівським сільським головою:
Джиму Віктора Васильовича, 1968 року народження, освіта вища, проживає в селі Климентинівка Менського району Чернігівської області, Ленінівський сільський голова, член Народної партії, самовисування.

Депутатами Ленінівської сільської ради:
1. Гришай Володимир Антонович – 1956 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійний, Климентинівський с/клуб, завідувач, обраний від Партії регіонів.
2. Дунай Михайло Степанович – 1954 р. н., освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в с. Лугове, обраний від політичної партії «Сильна Україна».
3. Житник Галина Сергіївна – 1965 р. н., освіта базова вища, позапартійна, Ленінівська с/рада, бухгалтер, проживає в с. Ленінівка, обрана від Партії регіонів.
4. Захарченко Микола Миколайович – 1965 р. н. освіта базова вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює, проживає в с. Кам’янка, обраний від Партії регіонів.
5. Колесник Надія Олексіївна – 1954 р. н., освіта середня, член СПУ, пенсіонерка, проживає в с. Кам’янка, обрана від Соціалістичної партії України.
6. Кот Володимир Калістратович – 1960 р. н., освіта середня, член КПУ, тимчасово не працює, проживає в с. Ленінівка, обраний від Комуністичної партії України.
7. Лисенко Валентина Вікторівна – 1975 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, продавець ПП. Магула Г.М., проживає в с. Ленінівка, обрана від Партії регіонів.
8. Мироненко Алла Миколаївна – 1968 р. н., освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ленінівська ЗОШ І-ІІІ ст., прибиральниця, проживає в с. Ленінівка, обрана від Партії регіонів.
9. Мироненко Лариса Федорівна – 1968 р. н., освіта базова вища, позапартійна, Ленінівська сільська рада, секретар, проживає в с. Ленінівка, обрана від Партії регіонів.
10. Остапенко Михайло Іванович – 1964 р. н., освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює, проживає в с. Кам’янка, обраний від Партії регіонів.
11. Савкіна Надія Василівна – 1971 р. н., освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ленінівський ФАП, завідувач, проживає в с. Ленінівка, обрана від Партії регіонів.
12. Хуторна Валентина Григорівна – 1970 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, Ленінівський ФАП, медична сестра, проживає в с. Ленінівка, обрана від Партії регіонів.
13. Хуторна Ксенія Іванівна – 1976 р. н., освіта середня, член партії «Сильна Україна», продавець ПП Магула Г.М., проживає в с. Ленінівка, обрана від партії «Сильна Україна».

Голова Ленінівської сільської виборчої комісії Н.Ф.МАХОВИК.

ДЯГІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО ЗА ПІДСУМКАМИ ГОЛОСУВАННЯ 31 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ ОБРАНО:

Дягівським сільським головою:
Бурка Микола Михайлович – 1965 року народження, освіта вища, Дягівський сільський голова, самовисування, безпартійний.

Депутатами Дягівської сільської ради:
1. Крута Валентина Іванівна – 1963 р. н., освіта середня спеціальна, с. Дягова, директор Дягівського Будинку культури, самовисування, безпартійна.
2. Сизоненко Олександр Васильович – 1985 р. н., освіта вища, с. Дягова, працює в ЗАТ «Менський комунальник», член партії «Сильна Україна», висунутий від партії «Сильна Україна».
3. Бурка Наталія Миколаївна – 1981 р. н., освіта вища, с. Дягова, секретар Дягівської сільської ради, самовисування, безпартійна.
4. Бутенко Світлана Леонідівна – 1982 р. н., освіта вища, с. Дягова, знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, безпартійна, самовисування.
5. Павленко Олег Олегович – 1960 р. н., освіта вища, с. Дягова, вчитель в Дягівській ЗОШ І-ІІІ ст., висувався Комуністичною партією України, член КПУ.
6. Брефалова Людмила Іванівна – 1970 р. н., освіта середня, с. Дягова, ФОП «Брефалова», самовисування, безпартійна.
7. Василенко Любов Миколаївна – 1963 р. н., освіта середня спеціальна, с. Дягова, заступник директора Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст. з господарської частини, самовисування, безпартійна.
8. Терещенко Станіслав Анатолійович – 1981 р. н., освіта середня, с. Дягова, тимчасово не працює, самовисування, член партії «Батьківщина».
9. Лисенко Василь Михайлович – 1958 р. н., освіта середня, с. Дягова, пенсіонер, безпартійний, висувався від Партії регіонів.
10. Горбова Тетяна Василівна – 1973 р. н., освіта середня, с. Дягова, тимчасово не працює, член Партії регіонів, висувалась від Партії регіонів.
11. Чумак Григорій Іванович – 1939 р. н., освіта середня спеціальна, с. Дягова, пенсіонер, член Комуністичної партії України, висувався від Комуністичної партії України.
12. Доценко Людмила Миколаївна – 1968 р. н., освіта середня, с. Дягова, соціальний працівник, безпартійна, самовисування.

Голова Дягівської сільської виборчої комісії О.П.ЧКАНА.
Секретар Дягівської сільської виборчої комісії Н.М.ПЕТРЕНКО.

Городищенська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Городищенським сільським головою:
Краєвенко Сергій Володимирович – 1958 року народження, освіта вища, Городищенський сільський голова, позапартійний, самовисування.

Депутатами Городищенської сільської ради:
1. Яцухно Михайло Михайлович – 1979 р. н., освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, самовисування.
2. Шабел Наталія Андріївна – 1971 р. н., освіта вища, позапартійна, вчитель Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Перепечко Світлана Вікторівна – 1983 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює, суб’єкт висування – Менська районна організація партії «Сильна Україна».
4. Лепявко Оксана Миколаївна – 1977 р. н., освіта середня спеціальна,позапартійна, тимчасово не працює, самовисування.
5. Шабел Олег Станіславович – 1971 р. н., освіта середня спеціальна, робітник Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., член партії «ВО «Батьківщина», самовисування.
6. Ковбаса Тетяна Федосіївна – 1975 р. н, освіта середня спеціальна, позапартійна, помічник вихователя ДС «Берізка», самовисування.
7. Ковбаса Раїса Михайлівна – 1958 р. н., освіта вища, вчитель Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Соціалістичної партії України.
8. Феньок Варвара Віталіївна – 1959 р. н., освіта середня спеціальна, пенсіонер, позапартійна, самовисування.
9. Міщенко Тетяна Віталіївна – 1980 р. н., освіта середня спеціальна, касир Городищенської сільської ради, член партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – Менська районна організація партії «Сильна Україна».
10. Ільяшенко Світлана Володимирівна – 1978 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, кухар дитячого садка «Берізка», самовисування.
11. Шабел Ігор Станіславович – 1972 р. н., освіта вища, позапартійний, вчитель Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., самовисування.
12. Руденко Ірина Леонідівна – 1970 р.н., освіта вища, член ВО «Батьківщина», вчитель Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., самовисування.
13. Леп’явко Наталія Михайлівна – 1966 р. н., освіта вища, позапартійна, вчитель Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., самовисування.
14. Сушко Надія Василівна – 1958 р. н., освіта вища, позапартійна, вчитель Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., самовисування.

Голова комісії В.В.Герасименко.

Семенівська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками
голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Семенівським сільським головою:
Пилипенко Світлана Вікторівна, 1965 року народження, освіта вища, проживає в селі Семенівка Менського району Чернігівської області, Семенівський сільський голова, позапартійна, самовисування.

Депутатами Семенівської сільської ради:
1. Месечко Валентина Михайлівна, 1949 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, пенсіонер, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
2. Ларкіна Віра Григорівна, 1959 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, секретар Семенівської сільської ради, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Ларкіна Надія Олександрівна, 1954 р. н., освіта повна середня, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, страховий агент НАСК «Оранта», позапартійна, самовисування.
4. Яковенко Віктор Степанович, 1939 р. н., освіта вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, пенсіонер, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
5. Щерба Володимир Петрович, 1970 р. н., освіта повна середня, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, слюсар Березнянської дільниці «Менагаз», позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
6. Гафинець Людмила Василівна, 1976 р. н., освіта загальна середня, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
7. Шеремет Наталія Олексіївна, 1966 р. н., освіта вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, бухгалтер сільської ради, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
8. Дубина Людмила Іванівна, 1966 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
9. Кондратенко Світлана Миколаївна, 1968 р. н., освіта вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, вчитель Семенівської ЗОШ I – II ступенів, позапартійна, самовисування.
10. Шишига Валентина Марківна, 1958 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, продавець Стольненського споживчого товариства, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
11. Мороз Наталія Іванівна, 1969 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, завідувач Удівського фельдшерсько-акушерського пункту, позапартійна, самовисування.
12. Помилой Світлана Іванівна, 1965 р. н., освіта вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, вчитель Семенівської ЗОШ І – ІІ ступенів, позапартійна, самовисування.
13. Василець Валентина Михайлівна, 1969 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, вчитель Семенівської ЗОШ І – ІІ ступенів, позапартійна, самовисування.
14. Гузь Віктор Миколайович, 1955 р. н., освіта базова вища, проживає в с. Семенівка Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, член Комуністичної партії України, самовисування.

Голова Семенівської сільської виборчої комісії М.Г.Гурин.
Секретар Семенівської сільської виборчої комісії П.М.Патютко.

Локнистенська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Локнистенським сільським головою:
Кручко Володимир Андрійович – 1957 року народження, освіта вища, Локнистенський сільський голова, член партії ВО «Батьківщина», самовисування.

Депутатами Локнистенської сільської ради:
1. Дмитрієв Геннадій Михайлович – 1979 р. н., освіта середня, обхідник-лінійник газового господарства, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
2. Пустовой Сергій Іванович –1959 р. н., освіта середня, пенсіонер, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Соціалістичної партії України.
3. Кобець Петро Іванович – 1966 р. н., освіта середня, тимчасово не працює, позапартійний, самовисування.
4. Бура Людмила Петрівна – 1961 р. н., освіта середня спеціальна, вихователь Локнистенського дитсадка, самовисування.
5. Пустовой Тамара Іванівна – 1970 р. н., освіта середня, підприємець, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Соціалістичної партії України.
6. Йовенко Людмила Іванівна – 1966 р. н., освіта вища, вчитель Локнистенської ЗОШ І – III ст., член партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – Менська районна організація партії «Сильна Україна».
7. Доценко Антоніна Петрівна – 1960 р. н., освіта вища, секретар Локнистенської сільської ради, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
8. Анисенко Ніна Іванівна – 1963 р. н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, позапартійна, самовисування.
9. Верьовка Тетяна Володимирівна – 1967 р. н., освіта середня, тимчасово не працює, позапартійна, самовисування.
10.Шарай Ігор Анатолійович – 1961 р. н., освіта вища, вчитель Локнистенської ЗОШ І – III ст., член партії «Народний Союз Наша Україна», самовисування.
11.Шакун Ірина Григорівна – 1966 р. н., освіта вища, вчитель Гусарської ЗОШ І – ІІ ст., позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація партії «Сильна Україна».
12. Семироз Юрій Вікторович – 1967 р. н., освіта вища, завідувач господарства Чернігівської агротоварної біржі, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
13. Полуботко Віктор Іванович – 1950 р. н., освіта середня спеціальна, пенсіонер, позапартійний, самовисування.
14. Ткаченко Андрій Миколайович – 1949 р. н., освіта вища, пенсіонер, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
15. Мишовець Петро Федорович – 1954 р. н., освіта середня, пенсіонер, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
16. Дегтяр Володимир Дмитрович – 1955 р. н, освіта середня технічна, тимчасово не працює, позапартійний, самовисування.

Голова Локнистенської сільської виборчої комісії Л.П.ПИЩИК.
Секретар Семенівської сільської виборчої комісії Н.В.ШАРАЙ.

Киселівська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Киселівським сільським головою:
Ступак Костянтин Григорович – 1987 р. н., освіта вища, позапартійний, спеціаліст Менського районного військового комісаріату, проживає в с. Киселівка, самовисування.

Депутатами Киселівської сільської ради:
Виборчий округ №1. Карпов Олександр Петрович – 1963 р. н., освіта середня, член Комуністичної партії України, механізатор ТОВ «Агроресурс-2006», с. Киселівка.
Виборчий округ №2. Тунда Любов Іванівна – 1971 р. н., освіта середня, позапартійна, пенсіонерка, с. Киселівка.
Виборчий округ №3. Корецька Раїса Іванівна – 1951 р. н., освіта середня, позапартійна, пенсіонерка, с. Киселівка.
Виборчий округ №4. Старостенко Володимир Леонідович – 1958 р. н., освіта вища, член партії «Сильна Україна», Менська ЦРЛ, лікар-стоматолог, с. Киселівка.
Виборчий округ №5. Литвиненко Іван Тихонович – 1931 р. н., освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер, с. Киселівка.
Виборчий округ №6. Степанюк Григорій Улянович – 1985 р. н., освіта вища, позапартійний, Киселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів, вчитель, с. Киселівка.
Виборчий округ №7. Отрізна Ніна Іванівна – 1953 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонерка, с. Комарівка.
Виборчий округ №8. Сапега Тетяна Василівна – 1963 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ «Агроресурс-2006», економіст, с. Киселівка.
Виборчий округ №9. Олещенко Інна Олександрівна – 1971 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює, с. Киселівка.
Виборчий округ №10. Абакумец Ганна Федосіївна – 1962 р. н., освіта вища, позапартійна, Киселівка ЗОШ І – ІІІ ступенів, вчитель, с. Киселівка.
Виробничий округ №11. Попелюх Ніна Василівна – 1960 р. н., освіта середня, член Соціалістичної партії України, підприємець, швачка, с. Киселівка.
Виборчий округ №12. Кобець Любов Іванівна – 1960 р. н., освіта вища, позапартійна, Киселівська сільська рада, бухгалтер, с. Киселівка.
Виборчий округ №13. Коленченко Любов Василівна – 1957 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонерка, с. Киселівка.
Виборчий округ №14. Ярошенко Валентина Михайлівна – 1968 р. н., освіта середня спеціальна, член партії «Батьківщина», Киселівська сільська рада, касир, с. Киселівка.
Виборчий округ №15. Губенко Лариса Степанівна – 1969 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійна, Киселівська сільська рада, секретар, с. Киселівка.
Виборчий округ №16. Громиченко Світлана Миколаївна – 1972 р. н., освіта середня, позапартійна, Менський територіальний центр, соціальній працівник, с. Прогрес.

Голова Киселівської сільської виборчої комісії Н.О.ФЕДОТОВА.
Секретар Киселівської сільської виборчої комісії Н.О.СТАРОСТЕНКО.

СЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО ЗА ПІДСУМКАМИ ГОЛОСУВАННЯ 31 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ ОБРАНО:

Слобідським сільським головою:
Мозирко Олександр Олександрович – 1959 року народження, освіта вища, позапартійний, Слобідський сільський голова, с. Слобідка, самовисування.

Депутатами Слобідської сільської ради:
1. Ігнатенко Наталія Василівна – 1957 року народження, освіта загальна середня, позапартійна, секретар Слобідської сільської ради, с. Слобідка, самовисування.
2. Ігнатенко Сергій Григорович – 1955 року народження, освіта загальна середня, позапартійний, пенсіонер, с.Слобідка, самовисування.
3. Лазарєв Андрій Іванович – 1956 року народження, освіта вища, позапартійний, пенсіонер, с. Слобідка, самовисування.
4. Лук’яненко Ніна Вікторівна – 1973 року народження, освіта загальна середня, позапартійна, завідувач Слобідського ФАПу, c. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
5. Мазко Тетяна Іванівна – 1972 року народження, освіта загальна середня, позапартійна, завідувач Слобідської бібліотеки, с. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
6. Свердел Наталія Андріївна – 1973 року народження, освіта загальна середня, член партії ВО «Батьківщина», продавець, с. Слобідка, суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».
7. Тарасенко Надія Миколаївна – 1970 року народження, освіта загальна середня, позапартійна, кухар Слобідської ЗОШ, с. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
8. Титаренко Андрій Миколайович – 1984 року народження, освіта вища, позапартійний, вчитель Слобідської ЗОШ, с. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
9. Федоренко Андрій Вікторович – 1979 року народження, освіта вища, позапартійний, завідувач Б/К, с. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
10. Федоренко Валентина Миколаївна – 1959 року народження, освіта загальна середня, член партії ВО «Батьківщина», обліковець Слобідської сільської ради, с. Слобідка, суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».
11. Федоренко Валерій Васильович – 1961 року народження, освіта загальна середня, позапартійний, водій ДП «Зернятко», с. Слобідка, самовисування.
12. Федоренко Федір Степанович – 1956 року народження, освіта загальна середня, позапартійний, тимчасово не працює, м. Мена, самовисування.
13. Філоненко Любов Миколаївна – 1968 року народження, освіта загальна середня, позапартійна, медична сестра Менської стоматполіклініки, с. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
14. Шкурко Тетяна Василівна – 1967 року народження, освіта загальна середня, позапартійна, завідувач Слобідського ВЗ, с. Слобідка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.

Голова Слобідської сільської виборчої комісії М.В.БЕЛЬТЮКОВА-ШОЛУДЬКО.
Секретар Слобідської сільської виборчої комісії С.І.ЗІНЧЕНКО.

Бігацька сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками
голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Бігацьким сільським головою:
Шкрабуля Ніна Петрівна – 1965 року народження, освіта загальна середня, с.Бігач Менського району Чернігівської області, фізична особа-підприємець, член Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна», самовисування.

Депутатами Бігацької сільської ради:
Виборчий округ №2. Безрукавий Володимир Олексійович – 1962 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, позапартійний, висунутий Менською районною організацією політичної партії «Сильна Україна».
Виборчий округ №8. Гаркуша Олена Юріївна – 1975 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, секретар Бігацької сільської ради, позапартійна, висунута Менською районною організацією політичної партії «Сильна Україна».
Виборчий округ №3. Грищенко Наталія Михайлівна – 1987 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач, Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, член Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна», висунута Менською районною організацією політичної партії «Сильна Україна».
Виборчий округ №9. Донцова Юлія Михайлівна – 1979 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, продавець магазину ФОП Шкрабулі М.Т., член Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна», самовисування.
Виборчий округ №14. Каспрова Галина Григорівна – 1965 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, соціальний працівник управління праці та соціального захисту населення РДА, позапартійна, висунута Менською районною організацією Партії регіонів.
Виборчий округ №13. Козлов Антон Олександрович – 1982 року народження, освіта вища, с. Бігач Менського району Чернігівської області, фізична особа-підприємець, член Менської районної організації Партії регіонів, самовисування.
Виборчий округ №1. Коробко Микола Михайлович – 1947 року народження, освіта вища, с. Бігач Менського району Чернігівської області, пенсіонер, позапартійний, висунутий Менською районною організацією Партії регіонів.
Виборчий округ №6. Мархотко Світлана Степанівна – 1957 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, член Менської районної організації Партії регіонів, самовисування.
Виборчий округ №11. Пирог Ганна Михайлівна – 1962 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, продавець магазину ФОП Шкрабулі М.Т., член Менської районної організації політичної партії «Сильна Україна», висунута Менською районною організацією політичної партії «Сильна Україна».
Виборчий округ №4. Хотян Надія Миколаївна – 1970 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, начальник відділення зв’язку в с. Бігач, член партії «Сила і Честь», самовисування.
Виборчий округ №10. Шестак Валентина Віталіївна – 1986 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, тимчасово не працює, позапартійна, самовисування.
Виборчий округ №5. Школьна Тетяна Федорівна – 1963 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, касир Бігацької сільської ради, член Менської районної організації Комуністичної партії України, висунута Менською районною організацією Комуністичної партії України.
Виборчий округ №7. Шкрабуля Микола Тимофійович – 1965 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, фізична особа-підприємець, позапартійний, самовисування.
Виборчий округ №12. Ященко Марія Гнатівна – 1952 року народження, освіта загальна середня, с. Бігач Менського району Чернігівської області, пенсіонерка, позапартійна, самовисування.

Голова Бігацької сільської виборчої комісії В. М. Шарико.

Осьмаківська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Осьмаківським сільським головою:
Савченко Тетяна Василівна – 1966 року народження, освіта вища, с. Осьмаки, Осьмаківський сільський голова, член Партії регіонів, Менська районна організація Партії регіонів.

Депутатами Осьмаківської сільської ради:
Виборчий округ №12. Троцик Микола Павлович – 1962 року народження, освіта повна загальна середня, с. Осьмаки, не працює, член Комуністичної партії України, районна організація Комуністичної партії України.
Виборчий округ №11. Девицький Олександр Миколайович – 1977 року народження, освіта повна загальна середня, с. Осьмаки, тракторист ТОВ «Агроресурс-2006», член Комуністичної партії України, Менська районна організація Комуністичної партії України.
Виборчий округ №10. Прокопенко Тетяна Михайлівна – 1969 року народження, освіта вища, с. Осьмаки, вчитель Блистівської ЗОШ І-ІІ ступенів, позапартійна, самовисування.
Виборчий округ №9. Прокопенко Ольга Володимирівна – 1962 року народження, освіта середня спеціальна, с. Осьмаки, завідувач Менського опорного пункту ФГ «Бутенко» інституту картоплярства в смт Немешаєве, член Народної Партії, самовисування.
Виборчий округ №8. Песоцький Юрій Віталійович – 1975 року народження, освіта повна загальна середня, с. Осьмаки, слюсар УГГ, член Партії регіонів, Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №7. Фарапон Наталія Іванівна – 1962 року народження, освіта середня спеціальна, с. Осьмаки, головний бухгалтер Осьмаківської сільської ради, член партії «Сильна Україна», Менська районна організація партії «Сильна Україна».
Виборчий округ №6. Фесенко Людмила Федорівна – 1951 року народження, освіта вища, с. Осьмаки, пенсіонер, член Партії регіонів, Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №5. Чуб Марина Василівна – 1971 року народження, освіта вища, с. Осьмаки, учитель Осьмаківської ЗОШ, член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», самовисування.
Виборчий округ №4. Песоцька Тетяна Миколаївна – 1961 року народження, освіта середня спеціальна, с. Осьмаки, продавець ПП «Просяник», член Партії регіонів, Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №З. Песоцька Ольга Іванівна – 1965 року народження, освіта середня спеціальна, с. Осьмаки, секретар Осьмаківської сільської ради, член Партії «Сильна Україна», Менська районна організація партії «Сильна Україна».
Виборчий округ №2. Зеленський Ігор Васильович – 1973 року народження, освіта вища, с. Осьмаки, учитель Бірківської ЗОШ І-ІІ ступенів, член Партії регіонів, Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №1. Чирва Ольга Леонідівна – 1966 року народження, освіта повна загальна середня, с. Осьмаки, контролер Менського РЕМ, позапартійна, Менська районна організація Партії регіонів.

Голова Осьмаківської сільської виборчої комісії С.А.КОСТЮЧЕНКО.
Секретар Осьмаківської сільської виборчої комісії Н.Д.ПИСКУН.

Синявська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Синявським сільським головою:
Антоненко Володимир Леонідович – 1951 року народження, громадянин України, освіта вища, Синявський сільський голова, член Народної партії, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, від Менської районної організації Народної партії.

Депутатами Синявської сільської ради:
Антоненко Вікторія Володимирівна – 1985 року народження, освіта вища, позапартійна, спеціаліст обласного управління статистики, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, від Менської районної організації Партії регіонів.
Деменко Наталія Миколаївна – 1963 року народження, освіта середня спеціальна, бібліотекар, Синявська бібліотека, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, член політичної партії «Сильна Україна», від політичної партії «Сильна Україна».
Доценко Ірина Василівна – 1973 року народження, освіта середня спеціальна, касир, Синявська сільська рада, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, член політичної партії «Сильна Україна», від політичної партії «Сильна Україна».
Зінченко Оксана Олександрівна – 1978 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, безробітна, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, самовисування.
Курлов Сергій Анатолійович, 1956 року народження, освіта вища, позапартійний, головний лікар Синявської сільської амбулаторії, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, самовисування.
Маняко Анна Валеріївна, 1990 року народження, освіта середня спеціальна, спеціаліст II категорії Синявської сільської ради, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, позапартійна, від політичної партії «Сильна Україна».
Орда Надія Михайлівна – 1960 року народження, освіта середня, приватний підприємець, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, самовисування.
Рубан Зінаїда Василівна – 1956 року народження, освіта вища, позапартійна, секретар Синявської сільської ради, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, від Менської районної організації Партії регіонів.
Руденко Наталія Петрівна – 1960 року народження, громадянка України, освіта середня спеціальна, завідувач Синявської бібліотеки, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, член політичної партії «Сильна Україна», від політичної партії «Сильна Україна».
Самусенко Віктор Володимирович – 1983 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник сектору обліку електроенергії Чернігівського «Хімволокно», проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, від Менської районної організації Компартії України.
Семко Василь Антонович – 1977 року народження, освіта вища, безпартійний, вчитель інформатики Синявської ЗОШ І-III ступенів, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, самовисування.
Соломаха Михайло Іванович – 1958 року народження, освіта вища, позапартійний, директор комунального підприємства Синявської сільської ради, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, від Менської районної організації Партії регіонів.
Шаповал Світлана Петрівна – 1978 року народження, освіта середня спеціальна, соціальний працівник управління праці та соціального захисту населення РДА, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, самовисування.
Ярошенко Надія Георгіївна – 1952 року народження, освіта загальна, позапартійна, фізична особа-підприємець, проживає в селі Синявка Менського району Чернігівської області, від Менської районної організації Партії регіонів.

Голова Синявської сільської виборчої комісії Ю.О. ПАТАРА.
Секретар Синявської сільської виборчої комісії Н.М.САМОСЕНКО.

ВЕЛИЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО ЗА ПІДСУМКАМИ ГОЛОСУВАННЯ 31 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ ОБРАНО:

Величківським сільським головою:
Ценцеря Віталій Миколайович – 1974 року народження, освіта вища, член Партії регіонів, голова Величківської сільської ради, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.

Депутатами Величківської сільської ради:
Виборчий округ №1. Надточей Сергій Петрович – 1968 року народження, освіта неповна вища, безпартійний, підприємець, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №2. Чепурко Станіслав Валерійович – 1975 року народження, освіта неповна вища, безпартійний, майстер Менського РГП, с. Величківка, самовисування.
Виборчий округ №3. Удовенко Михайло Григорович – 1963 року народження, освіта неповна вища, член партії ВО «Батьківщина», електромеханік ВАТ Укртелеком, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна»
Виборчий округ №4. Ткаченко Світлана Михайлівна – 1960 року народження, освіта вища, безпартійна, бухгалтер ДП «Постачальник», с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №5. Смецька Ольга Іванівна – 1968 року народження, освіта середня, безпартійна, сестра милосердя територіального центру, с. Величківка, самовисування.
Виборчий округ №6. Чуйко Людмила Миколаївна – 1972 року народження, освіта вища, безпартійна, вчитель Величківської ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №7. Пономаренко Людмила Василівна – 1969 року народження, освіта вища, безпартійна, начальник з виплати пенсій Управління пенсійного фонду, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №8. Маринченко Наталія Михайлівна – 1971 року народження, освіта вища, безпартійна, вчитель Величківської ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Величківка, самовисування.
Виборчий округ №9. Яковенко Тетяна Михайлівна – 1969 року народження, освіта вища, член партії ВО «Батьківщина», директор Величківської ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Величківка, самовисування.
Виборчий округ №10. Ценцеря Інна Миколаївна – 1985 року народження, освіта неповна вища, безпартійна, у відпустці по догляду за дитиною, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №11. Болтовська Людмила Іванівна – 1964 року народження, освіта середня, безпартійна, працівниця ППКФ «Прометей», с. Величківка, самовисування.
Виборчий округ №12. Доля Вікторія Анатоліївна – 1971 року народження, освіта вища, безпартійна, вчитель Величківської ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборчий округ №13. Бєлогірин Сергій Володимирович – 1958 року народження, освіта вища, член КПУ, реалізатор медикаментів Менської ветлікарні, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація КПУ.
Виборчий округ №14. Удовенко Ольга Іванівна – 1963 року народження, освіта неповна вища, безпартійна, секретар Величківської сільської ради, с. Величківка, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.

Голова Величківської сільської виборчої комісії В.О.НАБОК.
Секретар Величківської сільської виборчої комісії Н.І.ШЕМЕТОВА.

Куковицька сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Куковицький сільський голова:
Чичкан Віталій Миколайович – 1959 р. н., освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, працює в ск «Куковицький», завідувач тваринницької дільниці №2, висунутий Менською районною організацією Комуністичної партії України.

Депутати Куковицької сільської ради:
1. Болва Микола Степанович – 1966 р. н., позапартійний, освіта середня спеціальна, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» інженером по ТБ, самовисування.
2. Бурець Анатолій Олександрович – 1965 р. н., член Народної партії, освіта середня спеціальна, проживає в с. Куковичі, працює в Куковицькій ЗОШ завгоспом, самовисування.
3. Горова Ольга Петрівна – 1964 р. н., позапартійна, освіта середня спеціальна, проживає в с. Пам’ять Леніна, працює в Куковицькій сільській раді секретарем, висунута Партією регіонів.
4. Гуза Світлана Володимирівна – 1970 р. н., позапартійна, освіта середня, проживає в с. Куковичі, працює в ЦПЗ №5 листоношею, самовисування.
5. Дубовський Іван Петрович – 1959 р. н., позапартійний, освіта середня, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» бригадиром рільничої бригади, самовисування.
6. Завадський Анатолій Олександрович – 1963 р. н., позапартійний, освіта вища, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» енергетиком, самовисування.
7. Кобець Анатолій Миколайович – 1958 р. н., позапартійний, освіта вища, проживає в с. Пам’ять Леніна, працює в ск «Куковицький» зав. дільниці №2, висунутий Партією регіонів.
8. Лавська Світлана Миколаївна – 1971 р. н., член Партії регіонів, освіта середня спеціальна, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький», завідувач ФАПу, висунута Партією регіонів.
9. Маслов Олег Іванович – 1966 р. н., член Народної партії, освіта вища, проживає в с. Куковичі, працює в Куковицькій ЗОШ вчителем, самовисування.
10. Морозов Анатолій Єгорович – 1964 р. н., позапартійний, освіта середня спеціальна, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» ветлікарем, висунутий Партією регіонів.
11. Нужняк Сергій Миколайович – 1968 р. н., член партії «Сильна Україна», освіта вища, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» агрономом, висунутий Менською районною організацією партії «Сильна Україна».
12. Сидоренко Марина Олександрівна – 1972 р. н., позапартійна, освіта вища, проживає в с. Куковичі, працює в управлінні Пенсійного фонду України начальником відділу, висунута Менською районною організацією Народної партії.
13. Сидоренко Сергій Миколайович – 1979 р. н., позапартійний, освіта вища, проживає в с. Куковичі, працює в Куковицькій ЗОШ вчителем, самовисування.
14. Сидоренко Олена Олександрівна – 1977 р. н., член ВО «Батьківщина», освіта вища, проживає в с. Куковичі, працює в ФОП «Ющенко О.В.» продавцем, самовисування.
15. Сидорченко Оксана Володимірівна – 1973 р. н., член ВО «Батьківщина», освіта середня спеціальна, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» приймальником молока, самовисування.
16. Скороход Ніна Михайлівна – 1972 р. н., позапартійна, освіта середня спеціальна, проживає в с. Куковичі, працює в ск «Куковицький» секретарем правління, самовисування.

Голова Куковицької сільської виборчої комісії О.М.Сидоренко.
Секретар Куковицької сільської виборчої комісії Н.М. Хрущ.

Волосківська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Волосківським сільським головою:
Любенко Олександр Іванович –1955 р. н., освіта вища, член Соціалістичної партії України, Волосківський сільський голова, житель с. Волосківці, самовисування.

Депутатами Волосківської сільської ради:
Дільниця №10016
Округ №1. Ярошенко Надія Василівна – 1974 р. н., неповна вища освіта, позапартійна, бухгалтер Волосківської сільської ради, проживає в с. Волосківці, від Партії регіонів.
Округ №2. Орішко Алла Анатоліївна – 1975 р. н., освіта середня спеціальна, член партії «ВО «Батьківщина», Волосківський БК, бібліотекар, проживає с. Волосківці, самовисування.
Округ №3. Заборовський Юрій Олександрович – 1972 р. н., освіта середня, позапартійний, безробітний, проживає в с. Волосківці, самовисування.
Округ №4. Власенко Анатолій Анатолійович – 1985 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійний, підприємець, с. Волосківці, від Партії регіонів.
Округ №5. Терентієва Тетяна Миколаївна – 1967 р.н., освіта вища, позапартійна, Менське УПФ, спеціаліст, с. Волосківці, від Партії регіонів.
Округ №6. Логвиненко Тетяна Василівна – 1979 р. н., освіта середня, член ВО «Батьківщина», директор Волосківського БК, самовисування.
Округ №7. Заборовська Людмила Василівна – 1972 р. н., освіта вища, позапартійна, вчитель Волосківської ЗОШ І-ІІ ступ., с. Волосківці, від Компартії України.
Округ №8. Пономаренко Анатолій Михайлович – 1961 р. н., освіта середня, позапартійний, заввідділом механізації ск ім. Мічуріна; с. Волосківці, від Партії регіонів.
Округ №9. Щербина Надія Іванівна – 1968 р. н., середня спеціальна, позапартійна, підприємць, с. Волосківці, самовисування.
Округ №10. Савченко Любов Степанівна – 1964 р. н., середня спеціальна, позапартійна, Волосківський БК, худ. керівник, с. Волосківці, самовисування.
Дільниця №10017
Округ №11. Бубенко Оксана Валеріївна – 1972 р.н., середня спеціальна, позапартійна, ПП. «Антоненко П.В.», реалізатор, с. Степанівка, самовисування.
Округ №12. Чичко Микола Васильович – 1983 р. н., освіта вища, член партії «Сильна Україна», касир Волосківської сільської ради, с. Степанівна, від партії «Сильна Україна».
Округ №13. Герасименко Олександр Григорович – 1961 р. н., середня спеціальна, позапартійний, Степанівський МНВК, майстер-механік, с. Степанівка, самовисування.
Округ №14. Баран Лариса Василівна – 1966 р. н., середня спеціальна, член партії «ВО «Батьківщина», Степанівський БК, бібліотекар, с. Степанівка, самовисування.
Округ №15. Власенко Віктор Миколайович – 1960 р. н., середня спеціальна, позапартійний, «Менагаз», слюсар, с. Степанівка, від партії «Сильна Україна».
Округ №16. Власенко Ольга Петрівна – 1972 р.н., освіта вища, позапартійна, Волосківська сільська рада, секретар, с. Волосківці, від Соціалістичної партії України.

Голова Волосківської СВК Є.С.Пономаренко.
Секретар Волосківської СВК О.І.Горчинська.

Жовтнева сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Жовтневий сільський голова:
Пономарьов Микола Іванович – 1951 р. н., освіта повна вища, проживає в с. Жовтневе, Жовтневий сільський голова, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.

Депутатами Жовтневої сільської ради:
1. Зінченко Геннадій Миколайович – 1971 р. н., освіта загальна середня, фельдшер ФАПу с. Жовтневе, проживає в с. Жовтневе, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
2. Гайова Людмила Михайлівна – 1975 р. н., освіта середня, соціальний працівник, поживає в с. Жовтневе, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Бич Леонід Олексійович – 1960 р. н., освіта загальна середня, проживає в с. Жовтневе, слюсар Менського управління газового господарства, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
4. Мироненко Володимир Миколайович – 1973 р. н., освіта середня, проживає в с. Жовтневе, приватний підприємець, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
5. Когатько Валентина Миколаївна – 1958 р. н., освіта загальна середня, проживає с. Жовтневе, бухгалтер ДП «Зернятко», суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
6. Копил Микола Іванович – 1942 р. н., освіта повна вища, проживає с. Жовтневе, пенсіонер, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Соціалістичної партії України.
7. Оліфіренко Валентина Григорівна – 1966 р. н., освіта повна вища, проживає в с. Жовтневе, секретар Жовтневої сільської ради, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
8. Вербицький Дмитро Сергійович – 1977 р. н., освіта повна вища, головний бухгалтер відділу Держкомзему у Менському районі, проживає в с. Жовтневе, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
9. Кнут Ганна Леонідівна – 1961 р. н., освіта загальна середня, проживає в с. Жовтневе, головний бухгалтер Жовтневої сільської ради, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
10. Нагорний Михайло Іванович – 1958 р. н., освіта загальна середня, проживає в с. Жовтневе, головний інженер ДП «Зернятко», суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
11. Оліфіренко Микола Федорович – 1936 р. н., освіта середня, проживає в с. Жовтневе, пенсіонер, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
12. Оліфіренко Олег Олексійович – 1972 р. н., освіта загальна середня, проживає в с. Жовтневе, пенсіонер, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».

Голова Жовтневої сільської виборчої комісії Т. М. Велентій.

Блистівська сільська територіальна виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Блистівський сільський голова:
Мишкін Юрій Миколайович – 1963 р. н., освіта вища, Блістівський сільський голова, проживає в с. Блистова, позапартійний, самовисуванець.

Депутати Блистівської сільської ради:
1. Осипець Микола Іванович – 1945 р. н., освіта середня, проживає в с. Блистова, позапартійний, пенсіонер, суб’єкт висування – Менська районна організація Комуністичної партії України.
2. Габінет Тетяна Григорівна – 1954 р. н., освіта середня, проживає в с. Блистова, позапартійна, пенсіонер, суб’єкт висування – Менська районная організація Української Народної партії.
3. Корінь Анатолій Олександрович – 1975 р. н., освіта середня, проживає в с. Блистова, позапартійний, листоноша Блистівського відділення зв’язку, суб’єкт висування – Менська районна організація УНП.
4. Мишкіна Надія Миколаївна – 1964 р. н., освіта вища, проживає в с. Блистова, член Української народної партії, завідувач Блистівського сільського клубу, суб’єкт висування – Менська районна організація Української народної партії.
5. Осипець Григорій Іванович – 1952 р. н., освіта середня, проживає в с. Блистова, позапартійний, пенсіонер, самовисуванець.
6. Осипець Василь Іванович – 1950 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в с. Блистова, позапартійний, пенсіонер, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
7. Боюн Наталія Миколаївна – 1984 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в с. Блистова, член партії ВО «Батьківщина», начальник Блистівського відділення зв’язку, самовисування.
8. Сук Ольга Андріївна – 1957 р. н., освіта вища, проживає в с. Блистова, продавець ФОП Нечик О.П., позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Комуністичної партії України.
9. Пятикоп Катерина Григорівна – 1955 р. н., освіта вища, проживає в с. Блистова, позапартійна, секретар Блистівської сільської ради, суб’єкт висування – Менська районна організація Української народної партії.
10. Коваленко Наталія Петрівна – 1973 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в с. Блистова, страхагент НАСК «ОРАНТА», позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Української народної партії.
11. Дзюба Антоніна Петрівна – 1959 р. н., освіта середня спеціальна, проживає в с. Блистова, акушер Блистівського ФАПу, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
12. Гренько Ірина Олександрівна – 1965 р. н., освіта середня, проживає в с. Блистова, касир Блистівської сільської ради, член Української народної партії, суб’єкт висування – Менська районна організація Української народної партії.
13. Гавриленко Олексій Володимирович – 1977 р. н., освіта середня, проживає в с. Блистова, позапартійний, настоятель Блистівського храму, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
14. Пятикоп Віталій Михайлович – 1977 р. н., освіта вища, проживає в с. Блистова, позапартійний, ФОП, суб’єкт висування – Менська районна організація Української народної партії.

Голова Блистівської сільської виборчої комісії П.Ф.МИШАСТА.
Секретар Блистівської сільської виборчої комісії О.А.ЩИГОЛЬ.

ЧАПАЄВСЬКА СІЛЬСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО ЗА ПІДСУМКАМИ ГОЛОСУВАННЯ 31 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ ОБРАНО:

Чапаєвським сільським головою:
Ковбаса Людмила Петрівна – 1974 року народження, освіта вища, с. Ч. Партизани, завідувач Чапаєвського відділення зв’язку, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

Депутатами Чапаєвської сільської ради:
Аронова Наталія Олександрівна – 1973 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, касир Чапаєвської сільської ради, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Ганжа Зінаїда Олександрівна – 1956 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, позапартійна, приймальник молока ПП КФ «Прометей» філія «Менський сир», самовисування.
Ковбаса Борис Ігорович – 1969 року народження, освіта середня спеціальна, с. Ч. Партизани, приватний підприємець, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Кулик Тетяна Миколаївна – 1974 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, продавець, позапартійна, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Кулик Юрій Іванович – 1968 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, тимчасово не працює, позапартійний, самовисування.
Машура Лідія Миколаївна – 1968 року народження, освіта вища, с.Чапаєвка, завідувач ФП Чапаєвської сільської ради, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Мажара Наталія Олександрівна – 1960 року народження, освіта середня спеціальна, с. Чапаєвка, тимчасово не працює, позапартійна, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
Москаленко Сергій Іванович – 1961 року народження, освіта вища, с. Ч. Партизани, тимчасово не працює, позапартійний, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Москаленко Тетяна Олексіївна – 1971 року народження, освіта вища, с. Ч. Партизани, тимчасово не працює, позапартійна, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Мухін Євгеній Іванович – 1956 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, безробітний, позапартійний, самовисування.
Пашко Світлана Дмитрівна – 1962 року народження, освіта вища, с. Ч. Партизани, член партії «Сильна Україна», головний бухгалтер Чапаєвської сільської ради, самовисування.
Радченко Лідія Олександрівна – 1961 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, позапартійна, секретар Чапаєвської сільської ради, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.
Теско Олександр Євгенович – 1954 року народження, освіта вища, с. Чапаєвка, тимчасово не працює, позапартійний, суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
Худоман Катерина Миколаївна – 1961 року народження, освіта середня спеціальна, с. Ч. Партизани, позапартійна, листоноша Чапаєвського відділення зв’язку, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

Голова Чапаєвської сільської виборчої комісії Л.В.Аронова.
Секретар Чапаєвської сільської виборчої комісії С.П.Терещенко.

Стольненська сільська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Стольненським сільським головою:
Андрейченко Сергій Васильович – 1964 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, голова Стольненської сільської ради, позапартійний.

Депутатами Стольненської сільської ради:
1. Рудіч Валерій Анатолійович – 1980 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, тимчасово не працює, позапартійний.
2. Бурковська Наталія Володимирівна – 1965 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, тимчасово не працює, член Соціалістичної партії України.
3. Шестак Світлана Петрівна – 1967 р. н., освіта базова, проживає в с. Стольне, завідувач Стольненського станціонраного відділення, позапартійна.
4. Товстоног Анатолій Павлович – 1960 р. н., освіта базова, проживає в с. Стольне, пенсіонер, член Партії регіонів.
5. Семироз Оксана Анатоліївна – 1973 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, методист Стольненського БК, член Соціалістичної партії України.
6. Кравченко Надія Володимирівна – 1964 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, секретар Стольненської сільської ради, позапартійна.
7. Товстоног Катерина Миколаївна – 1962 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, тимчасово не працює, позапартійна.
8. Городиська Антоніна Анатоліївна – 1964 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, бухгалтер-касир ТОВ «Праця Стольне», позапартійна.
9. Сорока Анатолій Михайлович – 1966 р. н., освіта базова, проживає в с. Стольне, священик Стольненської Свято-Андріївської церкви, позапартійний.
10. Калюжна Леся Андріївна – 1971 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, агроном ТОВ «Праця Стольне», позапартійний.
11. Адерей Сергій Олександрович – 1975 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, дільничний інспектор Менського РВ УМВС, позапартійний.
12. Бут Алла Анатоліївна – 1971 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, психолог Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., член партії «Сильна Україна».
13. Савченко Іван Іванович – 1956 р. н., освіта базова, проживає в с. Стольне, завідувач військово-облікового бюро Стольненської сільської ради, позапартійний.
14. Сподаренко Парасковія Степанівна – 1956 р. н., освіта базова, проживає в с. Стольне, медсестра Стольненської сільської амбулаторії, позапартійна.
15. Вялько Уляна Федорівна – 1960 р. н., освіта вища, проживає в с. Стольне, тимчасово не працює, член партії «Сильна Україна».
16. Пасічна Валентина Іванівна – 1961 р. н., освіта базова, проживає в с. Дмитрівка, соціальний працівник управління праці та соціального захисту, позапартійна.

Голова Стольненської сільської виборчої комісії О.І.БОГДАН.
Секретар Стольненської сільської виборчої комісії О.Д.ВЯЛЬКО.

Миколаївська сільська виборча комісія повідомляє про результати виборів Миколаївського сільського голови та депутатів Миколаївської сільської ради.

Обраний Миколаївський сільський голова:
Баклажко Андрій Миколайович – 1964 р. н., освіта вища, проживає в с. Миколаївка, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.

Обрані депутати Миколаївської сільської ради:
Виборча дільниця №11033.
1. Купрієнко Наталія Миколаївна – 1958 р. н., освіта середня, касир ск «Миколаївський», член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
2. Шульга Людмила Петрівна – 1971 р. н., освіта вища, касир Миколаївської сільської ради, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
3. Середа Людмила Павлівна – 1960 р. н., освіта середня спеціальна, секретар Миколаївської сільської ради, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
4. Шафаренко Тамара Феодосіївна – 1963 р. н., освіта вища, підприємець, позапартійна, самовисування.
5. Шульга Валентина Миколаївна – 1977 р. н., освіта середня, продавець ФОП Середа, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
6. Бобрушко Наталія Іванівна – 1963 р. н., освіта середня, бухгалтер ск «Миколаївський, член ВО «Батьківщина», самовисування.
7. Баклажко Надія Петрівна – 1962 р. н., освіта середня, техпрацівник Миколаївської ЗОШ, член політичної партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сильна Україна».
8. Семироз Галина Миколаївна – 1965 р. н., освіта середня, комірник ск «Миколаївський», член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
9. Баклажко Любов Іванівна – 1966 р. н., освіта середня, начальник відділу зв’язку ВПЗ Миколаївки, член ВО «Батьківщина», самовисування.
10. Летушко Оксана Іванівна – 1973 р. н., освіта вища, безробітна, член Партії регіонів, суб’єкт висування – Менська районна організація Партії регіонів.
Виборча дільниця №11034.
11. Купрієнко Любов Миколаївна – 1970 р. н., освіта середня, бухгалтер ск «Миколаївський», член ВО «Батьківщина», самовисування.
12. Бура Любов Петрівна – 1950 р. н., освіта середня, пенсіонер, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – Менська районна організація Соціалістичної партії України.

Голова Миколаївської сільської виборчої комісії Л.М.Борщ.
Секретар Миколаївської сільської виборчої комісії О.І.Летушко.

Коментарі закриті.