Голова Менської районної організації партії «Наш край», приватний підприємець Володимир Булавко завітав на золотий ювілей Стольненської загальноосвітньої школи, як і годиться поважному гостю, з подарунками.

Привіз дітворі великий «оберемок» тортів. Старшокласники залюбки допомогли донести їх до шкільної їдальні.

Солодкі гостинці – своєрідний бонус до подарованого навчальному закладу раніше: майже сто квадратних метрів пластикових вікон разом із відкосами.

– За сприяння народного депутата України Валерія Давиденка та «Нашого краю» наприкінці минулого року зробили ремонт у школі, замінивши старі вікна й двері на пластикові, – скаже у вітальному слові помічник обранця Ігор Зелений. – Фінансові питання розв’язав депутат, а ремонтні роботи швидко і якісно виконали менські підприємці.

Будівельники відійшли від затвердженого проекту та поставили додаткові віконні блоки. Загальна вартість робіт при цьому залишилася незмінною. Це – подарунок освітньому закладу особисто від Володимира Булавка та його колег-підприємців.

Додам, що до 50-ліття школи учні старанно готували стінні газети. І педагоги, і школярі освідчувалися «другій домівці» в любові: писали побажання і враження на паперових різнокольорових сердечках. Хтось любить школу за вірних друзів, гарних вчителів, інші – за смачні сніданки, красивих дівчат, можливість весело провести час чи «на півдня втекти від батьків». Комусь подобається, що «возять автобусом до школи, як барона»…

На одному із сердечок я прочитла такі слова: «Люблю школу, бо тут встановлені пластикові вікна». Отож гостинець підприємців, вартістю десь у сто тисяч гривень, прийнято з вдячністю.

Ольга ЧЕРНЯКОВА. Фото автора.

Коментарі закриті.