Районна спілка воїнів-інтернаціоналістів отримала можливість працювати на сучасній техніці та спілкуватися у всесвітній мережі. Неочікуваний, але такий потрібний дарунок – новенький ноутбук передав підполковник міліції у відставці, донедавна начальник районного відділу міліції Василь Ворона.

Василь Олександрович – сам учасник бойових дій: з 1985 по 1987 рік служив у Московському прикордонному загоні, неодноразово бував в афганських гарячих точках. От тільки розповсюджуватися на цю тему було не прийнято, адже офіційно прикордонні війська у тій війні участі не брали.

– Ми щиро вдячні Василю Олександровичу, – говорить голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Микола Пустовойт. – Завдяки подарунку наша спілка зможе йти в ногу з часом, ознайомлюватися зі змінами в законодавстві, спілкуватися з бойовими побратимами та іншими громадськими організаціями.

Подарунок було передано в приміщенні районного воєнкомату і сталося це не просто так. Виявляється, Василя Ворону ще 14 лютого цього року було нагороджено пам’ятним знаком «Ветеран війни в Афганістані».

– Я вітаю воїна-інтернаціоналіста із заслуженою нагородою і щиро радий, що не переводяться люди, для яких громадянська позиція є не просто порожніми словами, – сказав під час вручення нагороди військовий комісар району Віктор Павлюк.

Символічно ще й те, що подія сталася якраз в Міжнародний день миру.

Коментарі закриті.