Підозрюваний має право на безкоштовний захистЗа сприяння Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області у Мені відбувся регіональний круглий стіл на тему «Удосконалення взаємодії між ключовими учасниками системи безоплатної правової допомоги у кримінальному процесі». Участь у цьому заході взяли представники райуправління юстиції, обласної прокуратури, районних судів, міліції, адвокати та інші.

Адвоката – терміново

Україна, ратифікувавши Європейську конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод та Міжнародний пакт про громадянські і політичні права, взяла на себе зобов’язання створити умови та можливості для надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим людям. На виконання цих зобов’язань ухвалено Закон «Про безоплатну правову допомогу».

Із 1 січня 2013 року набрали чинності положення, які регламентують надання вторинної правової допомоги: захист; здійс­нення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, у судах, інших державних органах, місцевому самоврядуванні, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

У кожній області створено регіональні центри з надання безоплатної вторинної допомоги. У розпорядженні центру є Реєстр адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстр адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору. В нашій області у відповідному реєстрі значиться 161 адвокат.

У разі затримання службова особа, яка здійснила затримання, зобов’язана негайно надати до Центру відомості про затриманого. Черговий Центру має повідомити призначеному адвокатові реквізити виданого доручення, на підставі якого він прибуває до затриманого.

Діяти узгоджено

Під час круглого столу були обговорені питання, які виникають при взаємодії між ключовими учасниками системи безоплатної правової допомоги, шляхи удосконалення практики застосування кримінального процесуального законодавства на основі принципу верховенства права та інтересів справедливого правосуддя.

Мова, зокрема, йшла про розміщення інформаційних стендів у приміщеннях районних прокуратур, райвідділів міліції та судів, про відображення у протоколі часу затримання та негайне повідомлення про це до Центру, інформування затриманої особи про право на гарантованого державою захисника та багато іншого.

За результатами круглого столу, визначаючи важливість подальшого удосконалення механізмів взаємодії суб’єктів надання безоплатної вторинної правової допомоги, учасники круглого столу домовилися узгоджено діяти відповідно до чинного законодавства.

Чергова частина Центру з надання безоплатної вторинної допомоги працює цілодобово. Єдиний телефонний номер: 0800-213-103 (зі стаціонарних та мобільних телефонів дзвінки безкоштовні). Центр знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімн. 715.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;La technique de fumaison est la même que celle utilisée par l’arrière grand père de Jerry LegouffeHow has the experience been for you so far.mcm bags
Instead of intrinsic quality, attention to detail, or journalistic integrity, websites lived and died by Google search traffic.timberland boots sale

ODU (15 4, 4 3) used sticky defense and unselfish offense to make itself a pain to play through November and December.ceinture hermes
As these new vehicles begin to age and enter the prime aftermarket repair years, growth opportunities will rebound.mcm backpack for sale
Il ne s’arrête plus.mk handbags uk
Jordan Renews Offer to Swap Terrorist for ISIS Hostage

AMMAN, Jordan Jordan renewed an offer Sunday to swap an al Qaeda prisoner for a fighter pilot held captive by ISIS, a day after a video purportedly showed the militants beheading a Japanese hostage.chaussures louboutin Pas Cher
prada glasses

Коментарі закриті.