судДнями в Чернігові відбулося чергове судове засідання, під час якого розглядалося справа Менського міського голови Геннадія Примакова, якого підозрюють у хабарництві. Прокурори вимагали від суду, щоб той відсторонив мера від посади, але суд не задовольнив клопотання.

– Суд відмовив прокурорам в клопотанні про відсторонення від посади Менського голови Примакова Геннадія. За місяць не змогли допитати ШІСТЬ осіб і цим мотивують клопотання. Спочатку «зліплять горбатого», а потім ганьбляться в суді. Розігнати таку прокуратуру поганим віником до бісової матері. – Написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олег Купрієнко (Радикальна партія), який під час попереднього засідання взяв однопартійця Примакова на поруки.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Менського міського голову Геннадія Примакова було затримано через підозру у хабарництві за сприяння у виділенні земельної ділянки місцевому бізнесмену. Втім, тоді був затриманий також й депутат Менської райради Валерій Гайдукевич, теж  Радикальної партії Олега Ляшка.

Зауважимо, що одразу після того, як Примакова затримали через підозру у хабарництві, обов’язки міського голови виконувала секретар Менської міської ради Оксана Півень.

Юлія Ковтун.

Один коментар