За п’ять місяців цього року спостерігається збільшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 10 кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми, що на шість злочинів більше, ніж за такий же період 2014 року.

Про це повідомила прокуратура Менського району, зазначаючи, що зростає кількість злочинів проти власності, а та­кож незаконного заволодіння транспортними засобами.

Із зареєстрованих кримінальних проваджень у ході досудового розслідування до трьох неповнолітніх застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

За результатами розслідування кримінальних проваджень, які стосуються непов­нолітніх, прокуратурою району до суду направлено шість обвинувальних актів.

На даний час постановлено два обвинувальні вироки. За одним з них непов­нолітнього, який під час іспитового строку вчинив нові злочини, засуджено до реальної міри покарання.

Прокуратура району звертається до батьків та громадськості із закликом приділяти більше уваги дітям. Адже більшість злочинів вчиняються підлітками, які не отримали належного піклування і догляду. Крім того, злочини вчиняються в стані алкогольного сп’яніння та шляхом втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність дорослими людьми.

Коментарі закриті.