Власники скутерів та велосипедів досить часто залишають їх без нагляду біля будинків чи магазинів. А скутер, велосипед – така річ, що тягти його не треба – просто сів та й їдь собі, не привертаючи зайвої уваги, застерігає райвідділ УМВС України в Чернігівській області.

Судячи з проведеного правоохоронцями аналізу, час викрадення «залізних коней» – різний. Якщо автівки викрадають, здебільшого, під прикриттям ночі, то скутери, велосипеди, залишені хоча б на нетривалий час без нагляду, можуть зникати цілодобово.

Жителька Мени 21 серпня вранці виявила відсутність свого велосипеда, який залишила на подвір’ї власного господарства. Мешканець Мени 27 липня повідомив, що в нього зник велосипед. Як пояснив останній, він їхав додому і по вул. Воровського в Мені присів у тіні, а свій велосипед поставив неподалік. Через деякий час виявив, що велосипед зник.

Правоохоронці ще раз попереджають: аби не втрапити в халепу та не стати жертвою злочину, дотримуйтеся елементарних правил безпеки:

– не залишайте свої велосипеди незамкненими та без догляду на тривалий час;

– в обов’язковому порядку обладнайте скутер протиугінними пристроями;

– на ніч ставте свої транспортні засоби в гараж чи інше приміщення, обладнане надійними засувами, або на стоянку, яка охороняється.

Коментарі закриті.