Минулого тижня працівники райвідділу міліції Олександр Гаврись, Олексій Петрикей та Олександр Івахненко були на відпрацюванні операції «Візит» у Киселівці. Аж раптом над селом піднявся стовп густого диму…

– Ми всі разом кинулися до місця події, – розповідає старший лейтенант міліції Олексій Петрикей. – Пожежа зайнялася на садибі Миколи Динька по вулиці Ковпака. Горіли навіси, вогонь уже підбирався до житлового будинку. З Олександром Гаврисем та Олександром Івахненком вхопили відра, якийсь тазик, набирали воду з колонки і намагалися пригасити полум’я, хоча б не допустити його до будинку. Коли ж побачили, що вже займається покрівля, почали разом з господинею виносити з будинку меблі, побутову техніку та інші речі. Я ж перевіряв чи не залишилися люди в будинку, фронтон і покрівля якого вже почали займатися. На другому поверсі прибудови виявив господаря і допоміг йому вибратися на свіже повітря. Потім позбігалися сусіди, приїхали пожежники і вже всі разом вогонь загасили. Нічого особливого в нашому вчинку не бачу. Так вчинив би кожний.

Міліціонери діяли розважливо, завдяки їх діям пожежа не набула ще більшого розмаху, а головне – було врятовано людське життя.

Усе ж таки лиха вогонь встиг наробити чимало: знищено навіс, автомобіль ЗАЗ, мотоцикл МТ «Днепр-11», електроінструмент, пошкоджено фронтон літньої кухні.

– Імовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем господаря, – констатує старший інспектор РВ УДТБ Дмитро Кадиков. – Від початку року з цієї причини на території району виникло вже три пожежі, які нанесли збитків на понад 30 тисяч гривень. Хочу ще раз нагадати про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, адже маленький недопалок чи непогашений сірник можуть призвести до великої біди.

Коментарі закриті.