02 червня до ДП «ЮМак» на професіографічну екскурсію завітали старшокласники міста. Ініціатором заходу став Менський районний центр зайнятості, який продовжує активно проводити профорієнтаційну роботу з школярами в період літніх канікул.
Під час екскурсії учні ознайомилися з обладнанням та процесом виготовлення чипсів.
Заступник директора Сергій Іванович Шурубура провів екскурсію по цеху, де виготовляються чипси та по складах де зберігається картопля. Учні ознайомилися з видами робіт у цеху, спостерігали за прийомами та операціями, які виконують працівники, умовами і змістом їх праці. На підприємстві працюють технологи харчової продукції, лаборанти хіміко–бактеріологічного аналізу, майстер зміни, інженер з охорони праці, оператори, електрик, слюсар – ремонтник, укладальники–пакувальники та інші. Під час екскурсії учні отримали змогу поспілкуватися з працівниками заводу і дізнатися з перших вуст про технологію виробництва чипсів.
Найбільше учнів вразило те, що процес виготовлення продукції – від перебирання картоплі до появи готової продукції триває приблизно 45 хвилин, а об’єм продукції становить від 300 до 1000 кілограмів.

Зацікавленість учнів підтверджувалася великою кількістю запитань, особливо тих, що стосуються отримання освіти за професіями, які використовуються на заводі.

Фото:

https://lh6.googleusercontent.com/-c2sXzir-8nA/TeeH01r_e8I/AAAAAAAAADc/yX2ACQR1GKA/

https://lh6.googleusercontent.com/-6Q9mWL8lrKA/TeeHyG_KvDI/AAAAAAAAADM/rFJKh62yJaY/

https://lh6.googleusercontent.com/-Ck5qjHenCx0/TeeIWDrONLI/AAAAAAAAADg/AQYokMch9pA/

https://lh5.googleusercontent.com/-AHIb8lkahqg/TeeHzp9veuI/AAAAAAAAADU/4JbQWGyv4Wg/

Коментарі закриті.