Для Примакова і його команди головним є піар, а не корисна громаді робота.

 

 

Рік тому Анатолій Фурман писав у “Нашому слові” (6 сторінка від 16 січня 2016 року) про кубок мера. Коли по місту почали говорити про те, що Примаков збирається і в 2017 році проводити змагання на приз мера, автор матеріалу зробив запит до міської ради з проханням надати текст положення про змагання на приз міського голови. Інна Скляр відповіла, що “Спортивні змагання на приз міського голови не проводяться”. Автор сподівається, що Анатолій Фурман сам пояснить, чому сталося так, що він ввів менян в оману.

Після інформаційного запиту автора мова про змагання на приз мера змінилася на мову про змагання на приз міської ради. Автор наївно вирішив, що команда Примакова зрозуміла недоречність особистого піару за кошт громади і тому публікувати нічого не став. Потім була 19 сесія міськради, на котрій Фесюн звинуватив Цигипу в піарі за бюджетний кошт. А далі публікація на сайті “Менщина”, де Сергій Лавський звертає увагу на чергове нахабство від команди Примакова. Перехожу за посиланням на сайт міськради і читаю:

“Від міського голови Геннадія Примакова, секретаря ради Оксани Півень, голови постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва Юрія Цигипи переможці отримали сертифікати на грошову премію у розмірі по 500 грн.”.

Те, що команда Примакова займається відвертою брехнею, судячи з усього, свідчить про одне: під час виборів вони намагатимуться потрапити до складу ради об’єднаної територіальної громади.

Автор наводить зразок правильного тексту, котрий, на його думку, бажано і етично використовувати Менській міськраді:

“Від мешканців міста Мени переможці отримали сертифікати на грошову премію у розмірі по 500 грн. Вручили від імені менян нагороди тимчасово найняті громадою посадовці”.

Логіку команди Примакова зрозуміти можна: піар обіцянок допоміг їм отримати посади в міськраді. Судячи з усього, вони розраховують так само обратися і в нову раду. Але ж ситуація докорінно змінилася, зараз настав час звітувати за конкретно виконану на благо громади роботу!

Про які заслуги перед громадою звітуватиме міський голова 21 січня абсолютно незрозуміло. Але почекаємо, судячи з усього отримаємо неймовірні підстави для критики Примакова та його команди.

Фото з сайту міськради.

Коментарі закриті.