Менський центр первинної медико-санітарної допомоги поки функціонує за кошти медичної субвенції. Вони спрямовуються на заробітну плату. Решту витрат має покривати фінансова допомога від місцевої громади.

Про це “Нашому слову” повідомила головний лікар центру Наталія Корнієнко.

– Фінасування має надаватися і від району, і від Менської ОТГ, – зазначає Наталія Корнієнко. – Ведемо перемовини з міською радою, але взаєморозуміння не досягли: кажуть, що коштів нема. Тому фінансування нашого закладу в третьому кварталі поки що залишається проблематичним. Щодо четвертого кварталу, гадаю, ми укладемо угоду з Національною службою здоров’я, тож із 1 жовтня фінансування піде через неї. Але там же теж не на всі потреби заклад зможе використовувати гроші, які підуть за пацієнтом. Тож питання співпраці з місцевою владою залишається актуальним і надалі.

За словами головного лікаря, з районною радою прораховано видатки, які потрібні на покриття основних джерел витрат. Зараз вишукують резерви, є надія, що питання вирішиться. Але ж це – лише частка фінансування, яку отримує медицина пропорційно до того, скільки населення проживає на території, що не ввійшла до ОТГ.

Коментарі закриті.