Складний і відповідальний шлях – обрання майбутньої професії.  Вибір професії – важливий етап професійного і соціального становлення людини. Від нього залежить, як в подальшому складеться доля людини.

Саме з метою допомогти молодим людям усвідомлено вибрати професію, спеціалісти Менського районного центру зайнятості проводять різноманітті профорієнтаційні заходи, як профінформаційні уроки, презентації професій, професіографічні екскурсії, акції «Випускник», тощо.

При проведенні даних заходів, на допомогу приходять новітні розробки, такі як програмно-апаратний комплекс «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення», адже завдяки тому, що інформація в ньому подана у вигляді гри, працювати з терміналом не тільки корисно, а й весело та цікаво.3 березня на базі Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату спеціаліст Менського районного центру зайнятості Юрій Стальниченко та викладач комбінату Микола Шестаковський провели акцію «Випускник» та профорієнтаційні уроки для учнівської молоді.

Під час проведення заходів учні ознайомились із професіями,  що користуються попитом  на  сучасному ринку  праці, отримали інформацію про стан ринку праці регіону, та послугах, що надає служба зайнятості для  учнівської молоді.

Під час проведення заходу учні використовували «Мотиваційний термінал», завдяки якому, вони спільно з батьками та вчителями мають змогу слідкувати за змінами у сфері професійної освіти та отримувати необхідну інформацію.

Викладач Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Микола Шестаковський провів з дітьми профорієнтаційну гру «Заснувати фірму» в ході якої учні мали змогу самостійно ознайомитись із змістом професій, які популярні на ринку праці. По закінченні гри, Микола Шестаковський підвів пудсумок: «Сьогодні гра, завтра – вибір професії».

Тим часом 33 учні 10 класів пройшли комп’ютерне профтестування на визначення професійної спрямованості.

Коментарі закриті.