Перші кроки з активізації інвестиційної діяльності на районному рівніПитання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями та їх забезпечення всебічною підтримкою з боку місцевої влади було обговорено 2 жовтня під час виїзного засідання Департаментом інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації у Менському та Сосницькому районах.

Під час зустрічі основну увагу приділено питанням можливості залучення прямих іноземних інвестицій в економіку районів та диверсифікації ринків збуту для місцевих виробників за рахунок створення торговельно-економічної місії Чернігівської області.

Також піднімалися питання розгляду районних проектів, які потребують залучення донорського пільгового кредитування та грантового позабюджетного фінансування від міжнародних інституцій, повідомляє сектор інформаційного забезпечення Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації.

Окремо було обговорено питання щодо змін в нормативних документах в області проектування, експертизи та затвердження проектів будівництва на рівні районів.

В заході взяли участь голови та заступники райдержадміністрацій, районних рад, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, відділів економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури, голови постійних депутатських комісій та керівники фракцій, депутати районних рад, керівники підприємств з іноземними інвестиціями та провідні підприємці районів.

Подібні заходи з метою активізації інвестиційної діяльності на районному рівні Департаментом інвестиційного розвитку та капітального будівництва планується провести у кожному районі області.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Finally laissez faire leaders do not get involved in peoples decision making and let the members of the group make their our decisions

Deloitte provides audit, tax, consulting, and financial advisory services to public and private clients spanning multiple industries.cinture gucci

Hotels can serve alcohol as part of a substantial meal.hermes sac
Paul Janish stole two bases.prada bags
Consider a side trip to nearby Fishdance Lake to view the 1,200 year old Native American art on rock croppings that are a great vantage point for the area’s osprey.mulberry sale uk
After posting 11 home runs and.borsa alviero martini
Jordan’s Bulls bounced the Cavaliers in 1988, 1989 (thanks to “The Shot” at the Richfield Coliseum), 1992 and 1993.hermes ceinture
34) and accumulated the second highest WAR (48.mcm bags
Everyone is wondering what’s real and what’s an illusion after last year’s downturn.kelly hermes

Коментарі закриті.