Під час першого засідання госпітальної ради, котре відбулося в Корюківці 24 листопада, обирали керівний склад ради.

 

 

Спостерігаючи за ходом роботи госпітальної ради, автор дійшов висновку, що спільнота не має бачення шляхів покращення ситуації для всього північного регіону. В результаті відсутності чітких критеріїв в дію вступають приховані, підкилимні фактори.

Чому голова ОДА розпорядився провести засідання саме в Корюківці? Які аргументи використовував в особистому спілкуванні міський голова Корюківки Ратан Ратанович перед початком засідання з представницею Новгород-Сіверського району і відкликавши в ході засідання голову Сосницької райдержадміністрації до іншої зали, невідомо, але результативність тих спілкувань безсумнівна.

Обрання Світлани Расулової головою госпітальної ради стало компромісом в умовах невизначеності. Яким чином їй вдасться забезпечити прийнятні для всього загалу рішення, невідомо. Втім, якщо наші виборці зазвичай голосують під впливом таких факторів як грошові чи продуктові подачки, то автор не виключає можливості використання аналогічного фактору і під час визначення місця розташування госпітального центру госпітальною радою. Чи сприятиме такий підхід загальному благу? Звісно ні.

Залишається сподіватися, що госпітальна рада на своїх наступних засіданнях розробить і прийме чітку та зрозумілу загалу систему критеріїв для визначення місця розташування госпітального центру, і вже тільки після цього визначиться з його місцем розташування. Сподіваюся, ми матимемо можливість побачити подальшу роботу госпітальної ради.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.