Перша сесія Менської об’єднаної  територіальної громади відбулася 30 травня.

 

 

Суть того, що відбувається, дуже проста. Людство придумало вибори для того, щоб обирати найбільш компетентних для виконання роботи по суспільній організації. Звісно, для цього люди самі повинні мати відповідний рівень компетентності. Пострадянські люди таких компетенцій не мають, відповідно, вони можуть обрати лише того, хто найбільше піариться. Це чудово зрозуміли менські радикали і вирішили використати. Для них виявилося зовсім неважко переконати найменш освічених в тому, що вони гідні представляти громаду в раді об’єднаної громади та її очолювати.

А як же бути з необхідними знаннями та вміннями? Вони радикалам не потрібні, використовуючи владні повноваження і бюджетні кошти можна найняти компетентних для виконання поточної роботи. Сиди собі в президії і читай папірці котрі тобі підготували!

Але в даному випадку Геннадій Примаков спочатку опинився в президії сам. Ось тут і з’ясувалося, що його компетенції є вкрай недостатніми для виконання роботи голови громади на належному рівні. Втім, це винятково суб’єктивне бачення ситуації автором. Проте, кожен може прийти до власного висновку переглянувши відео. Звісно, потім роботу буде виконувати секретар Стальніченко та інші фахівці. Але виникає питання – чим буде займатися Геннадій Примаков, як і раніше тільки піаром за рахунок чужої роботи?

Ось і думаю тепер, а чому не можна було обрати на посаду голови громади такого фахівця, котрий і сам би працював, а не був баластом та ще й з високою зарплатою? Та тому, що ми в районі майже нічого не зробили для того, щоб люди цінували ділові якості обранців, а не популізм та демагогію.

Автор сподівається, що на наступній сесії будуть присутні від початку до кінця народні депутати від Радикальної партії та їх всілякі експерти на зразок Шкарпітька для того, щоб відразу давати поради Геннадію Примакову без оголошення перерв на телефонні консультації. А ще краще було б для всіх, якби Геннадій Анатолійович визнав свою неготовність за діловими якостями виконувати роботу голови Менської ОТГ та склав повноваження.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.