groshiПонад 740 документальних перевірок проведено протягом січня-липня фахівцями Головного управління Міндоходів у Чернігівській області. Це майже на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Разом з тим, за рахунок ризикоорієнтованого підходу, сума надходжень збільшилась на 3,8 млн. грн. і склала 23,5 млн. грн.

Про це повідомляє Головне управління Міндоходів у Чернігівській області.

Зокрема, за 7 місяців цього року проведено 54 планові та 687 позапланових документальних перевірок. Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, планових перевірок стало менше на 60,9%, кількість позапланових відповідає рівню 2012 року.

При цьому сума надходжень у першому випадку зменшилась лише на 6,3 млн. грн., а у другому випадку, навпаки, збільшилась більш ніж на 10 млн. грн.

Даними перевірками упереджено безпідставне відшкодування ПДВ та забезпечено економію бюджетних коштів у сумі 1,7 млн. грн.

Завдяки контролю за діяльністю збиткових підприємств цьогоріч зменшено від`ємне значення об`єкту оподаткування податком на прибуток на 8,6 млн. грн., що дозволило запобігти несплаті податку на прибуток у наступних податкових періодах на 1,6 млн. грн.

Коментарі закриті.