viboriЗа тиждень усі свідомі громадяни нашої держави візьмуть участь у позачергових президентських виборах. Що треба зробити зараз, аби без перешкод здійснити своє волевиявлення? Про це ми спитали у начальника відділу ведення Державного реєстру апарату Менської райдержадміністрації Володимира Фесенка.

– Щоб узяти участь у виборах, потрібно з’явитися 25 травня на виборчу дільницю, маючи при собі запрошення та паспорт, – нагадує Володимир Васильович. – Фактично на початку нинішнього тижня усі запрошення були донесені виборцям.

– А якщо людина, приміром, змінила адресу чи прізвище?

– Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчої компанії, а постійно. Регулярно оновлюються його дані, вносяться зміни. Протягом 2012 – 2013 років з ініціативи відділу проведено уточнення адрес проживання жителів району.

Внесено більше чотирьох тисяч змін за результатами звірки з погосподарськими книгами виконавчих комітетів місцевих рад, районним сектором Державної міграційної служби, РАЦС, Менським районним судом, Домницьким виправним центром №135, Менською виправною колонією №91, територіальним центром соціального обслуговування та самими виборцями.

На основі поданих документів працівники відділу ведення Держреєстру вносять зміни до персональних даних виборців, роблять нові записи та знищують кратні та ті, строк зберігання яких вичерпано.
За словами Володимира Васильовича, якщо виборець не отримав запрошення на голосування, тоді варто звернутися безпосередньо до виборчої дільниці або до відділу ведення Державного реєстру апарату райдержадміністрації.

– Як перевірити, чи є прізвище у списку виборців?

– Тут правильніше сказати не в списку виборців, а в реєстрі, оскільки списки виборців створюються на основі даних реєстру. Кожен виборець має право звернутися до органу ведення реєстру щодо свого включення (невключення) та інших осіб виключно за своєю виборчою адресою і отримати інформацію про свої персональні дані та їхнє використання в Державному реєстрі. При собі потрібно мати паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу.

Кожен, хто має доступ до інтернету, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує поки що у тестовому режимі на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців. Для того, щоб отримати відповідну інформацію, необхідно лише зареєструватися на вказаному ресурсі, правильно (згідно з даними паспорта) вказати прізвище, ім’я, по батькові та зробити відповідний запит. І через деякий час на електронну адресу надійде відповідь.

– У відділі ведення Держреєстру нині, як бачу, гаряча пора – нашу розмову чи не щохвилини переривають телефонні дзвінки, виборці йдуть за консультацією. З якими ще питаннями звертаються?

– Приміром, людина має бажання проголосувати не за місцем реєстрації, а там, де вона фактично проживає. Тож для цього не пізніше як за п’ять днів до виборів потрібно особисто звернутися до нас і власноруч написати відповідну заяву. При цьому також потрібно мати довідку з місцевої ради про тимчасове місцеперебування. Її видають за результатами обстеження місцевого депутата, на підставі посвідчення про відрядження або нотаріально завіреної копії договору найму житла.

– Якщо виборець таки не отримав запрошення на вибори, але прийде до виборчої дільниці, чи зможе він проголосувати?

– До Реєстру його включать, однак проголосувати, на жаль, він не зможе.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Between the faceoff dots he picked the corner, glove side on Jacob Fancy

The seniors alleged that CC Palo Alto transferred more than $190 million of entrance fees to the Chicago parent without their knowledge and without obtaining security or any repayment promise.Site De Chaussure Pas Cher
As the surgery becomes simpler and less traumatic, more people are willing to try it and to share their success stories with friends, Dr.hogan online
The Bills’ Da’Norris Searcy, a strong safety type that the Giants have sniffed around, who will probably have to wait it out until Parker and the Broncos’ Rahim Moore sign before he starts fielding offers.hollister outlet
Nevertheless, should we take the advice of the neocon element and enter into yet another nation building misadventure, waste more precious blood, spend more treasure we do not have, and allow our stature to sink even lower in the world than it already is.toms sale
Press up to the top of the push up and transition into a side plank.toms on sale

Коментарі закриті.