28.01.2011 року прокуратурою Чернігівського району, за матеріалами зібраними працівниками відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ, було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей) за фактом виготовлення та реалізації протягом жовтня 2010 р. – січня 2011 р. на території  обслуговування фальсифікованої алкогольної продукції.

В ході проведення заходів по оперативному супроводжені кримінальної справи працівниками ВПМ Чернігівської на території обслуговування було виявлено та вилучено рідину з характерним запахом спирту на суму близько 55,000 тис. грн. На даний час тривають слідчі дії.

Відділ податкової міліції Чернігівської МДПІ звертається до громадян із проханням повідомляти про факти незаконного виготовлення та збуту фальсифікованої алкогольної продукції а також про діяльність «підпільних цехів» з незаконного виготовлення алкогольної продукції, за адресою : м. Чернігів, вул. Воровського, 6, або за телефоном чергової частини податкової міліції ЧМДПІ: (0462) 625-671, 652-987.

З повагою, начальник ВПМ

Чернігівської МДПІ                                                                                     

Коментарі закриті.