ПроверкиФахівцями Головного управління Міндоходів у Чернігівській області  протягом січня-серпня цього року проведено  820 планових та позапланових документальних перевірок. А це на  10% менше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє Північний Вектор.

За результатами перевірок  донараховано до бюджету   37 мільйонів гривень. Підрозділами  податкового та митного аудиту  області протягом 8 місяців  забезпечена сплата донарахованих сум  в розмірі 28,5 мільйонів гривень,  що  на 8,3 мільйона гривень більше минулого року.

Крім того, перевірками упереджено безпідставне відшкодування ПДВ та забезпечено економію бюджетних коштів у сумі 1,8 мільйонів гривень. Контролюючи діяльність  збиткових підприємств у 2013 році  зменшено  від`ємне значення об’єкту  оподаткування податком на прибуток на 8,3 мільйона гривень, що дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 1,6 мільйона гривень.

Тенденція щодо зменшення кількості перевірок бізнесу буде продовжуватися і у четвертому кварталі 2013 року. Такі підходи до податкового контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Коментарі закриті.