казковийІз метою забезпечення повноцінного відпочинку і оздоровлення дітей районна міжвідомча комісія з видачі дозволів на роботу закладів оздоровлення та відпочинку здійснила перевірку стану готовності до початку оздоровчого сезону ТОВ Менський ДОК «Казковий-2».

Члени комісії перевірили житлові та побутові приміщення, харчоблок, їдальню, медпункт, стан спортивних споруд, пляж тощо. Також перевірено відповідні дозвільні документи щодо готовності даного закладу до роботи. Членами міжвідомчої комісії був складений відповідний акт-прийомки ТОВ Менський ДОК «Казковий-2».

В один заїзд заклад може прийняти 150 дітей. Тривалість зміни 21 день. З нашого району планується оздоровити 80 дітей. Оздоровчими послугами першочергово (стовідсотково за рахунок бюджетних коштів) забезпечуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних, малозабезпечених родин. Інші категорії дітей – з урахуванням доплати батьків в розмірі 300 грн. та фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в розмірі 903 грн. за зміну при вартості путівки – 2520 грн.

Відкриття оздоровчого закладу заплановано на 7 липня.

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА

Коментарі закриті.