Фахівці Менського районного центру зайнятості провели у санаторії «Остреч» виїзну акцію з використанням мобільного центру профорієнтації.

На даний час у санаторії розміщені переселенці, жінки з дітьми, які приїхали з тимчасово окупованої території та рай­онів проведення антитерористичної операції. Метою цієї виїзної акції стало проведення з 14 дітьми шкільного віку проф­орієнтаційних заходів у ігровій та змагальній формах, котрі спрямовані на ознайомлення зі світом професій, повідомив Менський районний центр зайнятості.

Захід розпочався профорієнтаційним уроком. Спеціалісти ознайомили дітей з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з тим, як правильно обрати професію, щоб у майбутньому вона приносила не тільки дохід, а й моральне задоволення. На розгляд дітей була представлена формула успішного вибору професії «Хочу-Можу-Треба». Зі школярами було проведено ряд проф­орієнтаційних конкурсів та вправ.

У конкурсі «Моя майбутня професія» на розгляд журі були представлені багато гарних змістовних робіт. Перемогу виборов Андрій Кикоть зі своїм малюнком космонавта. Усі переможці конкурсів отримали призи від Менського РЦЗ.

Коментарі закриті.