Рятуючись від куль і вибухів снарядів, жителі Донецької та Луганської областей шукають притулку на безпечних територіях. Приїздять вони і до Менського району.

В основному це люди старшого віку, жінки та діти. У кожної такої родини – свої проблеми.

За інформацією першого заступника голови Менської райдержадміністрації Геннадія Примакова, переселенці можуть звертатися до районної ради (тел. 2-12-39), районної державної адміністрації (тел. 2-14-45), управління соціального захисту населення РДА (3-14-74), управління Пенсійного фонду (тел. 2-11-95), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тел. 2-11-33), координатора допомоги Анатолія Скиби (тел. 3-15-55).

Безпосередньо до управління соціального захисту вже звернулося 12 родин. Надана допомога у призначенні соціальних виплат, необхідні консультації.

Часто переселенці приїздять до рідних. Але є родини, яким прихисток надали сторонні люди. Такі сім’ї потребують термінової допомоги.

– На жаль, кошти у районний бюджет на підтримку таких родин не закладено, – констатує Геннадій Примаков. – Хочу звернутися до жителів району з великим проханням допомогти людям, які опинилися у скрутному становищі. Ви можете принести до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Мена, вул. Семашка, 8) продукти харчування, одяг, взуття, дитячі речі. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 2-11-33. Якщо переселенці приїхали до вашого села – не будьте байдужими, підтримайте їх. Бо ж чужого горя не буває.

Коментарі закриті.